Kolejny Batman dopiero po 2019 roku ?

Newsy
poniedziałek, 19 marca 2018 585 Wyświetleń 0 Komentarzy
Kolejny Batman dopiero po 2019 roku ?

Reżyser Matt Reeves nie ma łatwego zadania – przepisywanie scenariusza i poszukiwania aktora do roli Mrocznego Rycerza w kolejnym samodzielnym filmie o Batmanie skutecznie torpedują proces produkcji. Według najnowszych informacji, twórcy obrazu mogą wejść na plan dopiero w 2019 roku.
Jak donosi serwis Heroic Hollywood, dojdzie do tego najprędzej w 2019 roku. Nie jest to informacja oficjalna, ale trzeba przyznać, że bardzo prawdopodobna. Na ten rok wytwórnia DC Films ma bowiem zaplanowane zdjęcia do trzech superbohaterskich filmów – Shazam z Zaharym Levim i Markiem Strongiem (obecnie kręcony), kontynuacji Wonder Woman oraz samodzielnego filmu o Jokerze – i trudno byłoby tu znaleźć miejsce dla jeszcze jednej produkcji. W takim wypadku kolejna kinowa odsłona przygód Batmana trafiłaby na wielki ekran w 2020 lub 2021 roku, a więc w 8-9 lat od ostatniego filmu skupiającego się na postaci Mrocznego Rycerza, czyli świetnie przyjętego Dark Knight Rises z 2012 roku z Christianem Bale’em w roli głównej.
Jeśli chodzi o warstwę fabularną, w zeszłym roku mówiło się o osadzeniu akcji produkcji w innym przedziale czasowym i oderwaniu od uniwersum Ligi Sprawiedliwości. Obraz ma skupiać się na detektywistycznej stronie działalności głównego bohatera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *