Koch Media Poland dystrybutorem pudełkowym gier THQ Nordic

Newsy
wtorek, 15 października 2019 609 Wyświetleń 0 Komentarzy
Koch Media Poland dystrybutorem pudełkowym gier THQ Nordic

Monkey King: Hero is Back będzie pierwszą pozycją z bogatego katalogu tytułów austriacko-szwedzkiej firmy tworzącej i wydającej gry wideo, która trafi do polskich graczy.

Koch Media Poland ma przyjemność ogłosić, że została dystrybutorem pudełkowym gier firmy THQ Nordic. W portfolio THQ Nordic znajduje się szereg znanych polskim graczom marek, takich jak Darksiders, Red Faction, Titan Quest, Desperados, Biomutant, Gothic, ELEX, MX vs. ATV, Wreckfest czy Comanche. THQ Nordic, podobnie jak Koch Media, jest częścią Embracer Group AB z siedzibą w Karlstad w Szwecji.

Pierwszą grą THQ Nordic, która już 31 października trafi do polskich sklepów będzie Monkey King: Hero is back w wersji na PlayStation 4 oraz komputery PC. Gra będzie dostępna w pełnej (napisy i dubbing) polskiej wersji językowej.

Kung-fu. Przygoda. Chińska mitologia. Chłopiec imieniem Liuer. Król Małp. Pięćsetletnia chińska legenda. To wszystko razem: zabawna, zaskakująca i zwariowana przygoda w barwnym i cudownym, fantastycznym świecie. Poznaj niezwykłe umiejętności i humor Małpiego Króla, walczącego ze zwierzoludźmi i innymi nadprzyrodzonymi stworzeniami – wprost z chińskiego hitu kinowego pod tym samym tytułem, adaptującego Wędrówkę na Zachód. W grze pojawiają się epizody nie pokazane w filmie.

Główne cechy gry:
– Połączenie zabawnej, orientalnej akcji i komicznych gagów
– Proste sterowanie i manewrowanie
– Niezwykły i oryginalny zestaw broni
– Spokojne tempo akcji
– Odpowiednie poziomy trudności
– Zdolności specjalne i wyjątkowe ciosy
– Czarująca mieszanka chińskiej mitologii i wschodniej sztuki
– Nieznane wcześniej wydarzenia i elementy z filmu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *