Klawiatura Ravcore Edge – mechaniczna precyzja i wytrzymałość

Newsy
środa, 03 lutego 2016 1255 Wyświetleń 0 Komentarzy
Klawiatura Ravcore Edge – mechaniczna precyzja i wytrzymałość

Ravcore Edge to klawiatura stworzona dla graczy. Mechaniczne przełączniki zapewniają wytrzymałość, precyzję i szybkość reakcji, a programowalne przyciski umożliwiają dostosowanie klawiatury do indywidualnych potrzeb i preferencji gracza.

Klawiatura Edge została wyposażona w mechaniczne przełączniki Kailh Blue, dzięki czemu model ten jest wyjątkowo wytrzymały – żywotność określona jest na poziomie 50 mln kliknięć. Użytkownik może więc być pewny, że Edge bez szwanku przetrwa lata intensywnego grania. Do aktywacji przycisku wystarczy wciśnięcie go na 2 mm i nie zmienia się to w całym okresie użytkowania.

Dla graczy bardzo istotne będzie również 6 programowalnych przycisków, które umożliwiają przypisanie wybranych funkcji do poszczególnych klawiszy. Wygodnie ulokowana nad klawiszami kierunkowymi sekcja dodatkowych przycisków pozwala użytkownikowi za pomocą dedykowanego oprogramowania ustawić szereg kombinacji makr.

Ravcore Edge ma również wbudowany port USB 2.0 oraz złącza audio in/out, co umożliwia szybkie i wygodne podłączenie dodatkowych sprzętów bez zbędnej plątaniny kabli ciągnących się od komputera. Ponadto, klawiatura została wyposażona w przycisk blokady Windows, dzięki czemu nie trzeba martwić się przypadkowym naciśnięciem klawiszy Windows, Alt + Tab czy innych niepożądanych skrótów w ferworze gry.

Klawiatura cechuje się klasycznym wzornictwem i oferuje 6 trybów podświetlenia. Można podświetlić ją częściowo (np. tylko klawisze WASD) , ustawić natężenie podświetlenia lub całkowicie je wyłączyć.

Klawiatura mechaniczna Ravcore Edge jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *