Klasyk japońskiej motoryzacji w najnowszej aktualizacji Gran Turismo Sport

Newsy
środa, 22 kwietnia 2020 363 Wyświetleń 0 Komentarzy
Klasyk japońskiej motoryzacji w najnowszej aktualizacji Gran Turismo Sport

Sony Interactive Entertainment informuje o najnowszym patchu 1.57 dla Gran Turismo Sport, dostępnym do pobrania dla wszystkich graczy. Aktualizacja zawiera najnowszą wersję klasycznego japońskiego sportowego samochodu, czyli Toyota GR Supra RZ (N300) z roku 2020.

Samochód, którzy wzbudza nostalgię

Ku przerażeniu wielu fanów na całym świecie, Toyota Supra zakończyła produkcję w 2002 roku, by powróć w glorii chwały w 2019 roku podczas North American International Auto Show. Ten flagowy model Toyoty, który posiada rzędowy 6-cylindrowy silnik i napęd na tylne koła, został stworzony przez głównego inżyniera marki, Tetsuya Tadę, który odpowiada również za ożywienie Toyoty 86. Pod hasłem Liczby to jedno, liczą się emocje, przystąpił on do tworzenia samochodu, który przemawia do zmysłów kierowcy. Optymalnie wyważony, z rozkładem masy 50:50 i nisko położonym środkiem ciężkości, zapewnia potężne przyspieszenie dzięki podwójnemu turbodoładowaniu. Szybkie prowadzenie dzięki szerokiemu nadwoziu i krótkiemu rozstawowi osi jest wynikiem dążenia do stworzenia idealnego samochodu sportowego, a jego olśniewająca i elegancka forma wyróżniają go na tle konkurencji.

GR Supra RZ został stworzony nie tylko z myślą o prawdziwych wyścigach motorowych, ale także o rywalizacji w Gran Turismo Sport. Kolejny udoskonalony model na rok 2020 będzie dostępny w nowych, bardzo interesujących kolorach nadwozia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *