Kacper „shircane” Piśniak z devils.one awansuje do Mistrzostw Świata Teamfight Tactics

Newsy
wtorek, 17 sierpnia 2021 343 Wyświetleń 0 Komentarzy
Kacper „shircane” Piśniak z devils.one awansuje do Mistrzostw Świata Teamfight Tactics

Mistrz Polski Ultraligi TFT będzie reprezentował Polskę na globalnym turnieju w Chinach

Polska scena Teamfight Tactics po raz kolejny udowadnia, że trzyma najwyższy, światowy poziom. Kacper „shircane” Piśniak reprezentujący barwy devils.one właśnie zakwalifikował się do Mistrzostw Świata w TFT – Teamfight Tactics Reckoning Worlds. W minioną niedzielę o 13:00 poznaliśmy grono najlepszych zawodników w Europie, gotowych do walki o tytuł.

Rozgrywki taktyczne na europejskiej scenie trwały przez ostatnie dwa tygodnie i zaangażowały 64 najlepszych graczy auto battlera od Riot Games. Finałowa 16 rozegrała między sobą turniej w miniony weekend, a w gronie zwycięzców znalazł się również zawodnik z Polski. Na globalny turniej udadzą się również zawodnicy o nickach Gluteus Maxímus, Skipaeus i TMS ACKK.

„Polska liga Teamfight Tactics wyprzedziła swoim poziomem nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego z dumą patrzymy na poczynania polskich zawodników. W przyszłości spodziewamy się nawet liczniejszej grupy naszych reprezentantów na międzynarodowych rozgrywkach. Nie mówię tego bez powodu, ponieważ wcześniejsze doświadczenia z rozgrywek League of Legends najlepiej świadczą o tym jak wielki potencjał kryje się w zawodnikach z Polski” – powiedział Grzegorz Szabla, Riot Games.

DV1 shircane miał szansę już w swojej karierze popisać się wyjątkowym zmysłem taktycznym zostając pierwszym w historii Mistrzem Polski Teamfight Tactics, w transmitowanym na żywo turnieju Ultraliga TFT. Więcej informacji o grze Teamfight Tactics: https://teamfighttactics.leagueoflegends.com/pl-pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *