Gry

JUŻ W SOBOTĘ WIELKI GIERMASZ CDP.PL W WARSZAWSKIM MUZEUM TECHNIKI I PRZEMYSŁU!

wtorek, 12 stycznia 2016 1183 Wyświetleń 0 Komentarzy

CDP.pl zaprasza na Wielki Giermasz, który będzie towarzyszył wystawie Digital Dreamers poświęconej polskim twórcom gier wideo.

Giermasz rozpocznie się w najbliższą sobotę (16.01.2016)  o godz. 11.00 i będzie odbywał się w Sali Ekologia w warszawskim Muzeum Techniki i Przemysłu. Jak zawsze fani gier znajdą na Giermaszu mnóstwo tytułów w promocyjnych cenach. Najtańsze gry PC można będzie kupić już od 5 zł, a te na konsole od 40 zł! Nie zabraknie też nowości i hitów takich jak Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Call of Duty: Black Ops III.

0c134f83-7bd4-40d7-99f0-eca0e68b94ce.jpg

Giermasz to świetna okazja do zgarnięcia specjalnych gadżetów z gier, na kupujących czekają koszulki, torby i podkładki pod mysz Blizzard, które dodawane będą do zakupów. Oprócz gier wideo na Giermaszu można będzie znaleźć produkty hobby: gry planszowe, puzzle, a także gry karciane Magic: The Gathering i akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla dzieci przygotowano specjalne oferty na serię Disney Infinity 3.0 Star Wars (zestawy startowe i figurki) oraz wyścigowe Skylanders Superchargers.

Na Giermaszu nie zabraknie gier z polskich studiów developerskich, które prezentowane będą na wystawie Digital Dreamers, opowiadającej historię polskich twórców gier, od lat 80 aż do dzisiejszych globalnych sukcesów i superprodukcji. Wystawa przygotowana została przez Fundację Indie Games Polska i Muzeum Gier Wideo w Warszawie dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Głównym partnerem wystawy jest CDP.pl.

Wstęp na wystawę Digital Dreamers i towarzyszący mu Giermasz wymaga zakupienia biletu w kasie Muzeum Techniki i Przemysłu w PKiN (Pl. Defilad 1). Giermasz będzie otwarty w sobotę w godzinach 11-17, a w niedzielę w godzinach 10-17. Podczas Giermaszu możliwa będzie płatność zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *