Już w najbliższą sobotę, premiera na Youtube, fanowskiego filmu o Wiedźminie!

Newsy
wtorek, 26 listopada 2019 923 Wyświetleń 0 Komentarzy
Już w najbliższą sobotę, premiera na Youtube, fanowskiego filmu o Wiedźminie!

Już w sobotę, 30 listopada na YouTubie odbędzie się premiera fanowskiego filmu o Wiedźminia, pt.: ” Pół Wieku Poezji Później – Alzur’s Legacy”.

Premiera filmu odbędzie się na naszym kanale YouTube o godzinie 18:30 czasu środkowoeuropejskiego.

Jeśli nigdy nie słyszałeś/aś o „Pół Wieku Poezji Później”:
– To film od fanów dla fanów, robiony z sercem i profesjonalizmem.
– Powstał dzięki zbiórkom crowdfundingowym i żaden z jego twórców nie czerpał z niego korzyści materialnych.
– Akcja naszego filmu toczy się ok. 25 lat po ostatnich wydarzeniach z Sagi Wiedźmińskiej i nie nawiązuje bezpośrednio do fabuły z gier.
– Mimo niskiego budżetu, w naszym filmie wzięło udział wielu doświadczonych twórców, m.in. kaskader z serii gier o Wiedźminie, oraz aktorów, jak choćby: Zbigniew Zamachowski (ponownie w roli Jaskra), Mariusz Drężek (Wiedźmin Lambert), Magdalena Różańska (Triss Merigold) i Kamila Kamińska (czarodziejka Ornella).
– Nie stanowimy żadnej konkurencji dla serialu Netfliksa (nie ta skala!) i sami nie możemy się doczekać tego, co zaprezentują w grudniu. Liczymy na to, że nasz film będzie interesującym wstępem dla każdego fana Wiedźmina przed obejrzeniem serialu „The Witcher”.

Opis fabuły:
Ćwierć wieku po pogromie rivijskim (ostatnich wydarzeniach z Sagi) zostaje zaatakowane Kaer Morhen, stare siedliszcze wiedźminów z cechu Wilka. Napaści przewodzi potężny wojownik – Agaius. Parę lat później z Aretuzy, świeżo odbudowanej szkoły czarodziejek, ucieka Ornella, podejrzewana o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura. W pościg za renegatką rusza Triss Merigold. Z pomocą ma jej przyjść stary bard Jaskier, jego bękarci syn, Julian oraz poszukujący zemsty Lambert, ostatni zabójca potworów.

Jeśli chcecie być na bieżąco z filmem, polecamy śledzić social media, na których codziennie staramy się relacjonować, co się u nas dzieje:
FB: https://www.facebook.com/witcherfanfilm/
IG: https://www.instagram.com/alzurslegacy_witcherfanfilm/
I oczywiście YT, na którym już niebawem będziecie mogli obejrzeć nasz film: https://www.youtube.com/channel/UCrPwcDdBNGscYuzTcPFZ2zw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *