JUŻ NIEBAWEM PREMIERA SUPERHOT

Gry
środa, 03 lutego 2016 812 Wyświetleń 0 Komentarzy
JUŻ NIEBAWEM PREMIERA SUPERHOT

Firma cdp.pl z przyjemnością informuje, że została wyłącznym polskim dystrybutorem wersji pudełkowej gry SUPERHOT – nadchodzącej wielkimi krokami produkcji polskich twórców.

Ta wyjątkowa i mocno oczekiwana przez graczy strzelanina FPP ukaże się na komputery PC już 25 lutego tego roku. W niedalekiej przyszłości planowana jest również wersja na konsolę Xbox One. Wydawcą globalnym tytułu jest firma IMGN.PRO.

SUPERHOT jest strzelaniną pierwszoosobową, w której upływ czasu następuje jedynie w momencie ruchu gracza. Wyjątkowa stylistyka oraz grywalność sprawiają, że gra należy do najbardziej innowacyjnych w swojej kategorii. Tytuł zdobył wiele nagród i wyróżnień na m.in. na imprezach Independent Games Festival oraz A MAZE. BERLIN.

 

 

Rozgrywka w SUPERHOT polega na wyeliminowaniu wszystkich przeciwników w sterylnym pomieszczeniu. Jednak w przeciwieństwie do tradycyjnych FPS-ów akcja nie skupia się wyłącznie na samym strzelaniu, gdyż podstawą zabawy jest czas, który płynie tylko wtedy, gdy poruszamy się naszą postacią. Najlepszym sposobem na dotarcie do celu jest ocena trajektorii lotu pocisków wystrzelonych z broni oponentów i omijanie nabojów za sprawą umiejętnego korzystania z zatrzymywania czasu. Zazwyczaj jesteśmy pozbawieni jakiejkolwiek broni, podnosimy ją często z ciał poległych wrogów. Liczba sztuk amunicji została jednak odpowiednio ograniczona, a jeden celny strzał przeciwnika sprawia, że giniemy i zaczynamy poziom od początku.

Cechy gry:
•    Zatrzymaj czas, przecinaj wrogie pociski kataną, chowaj się za osłonami, rozbijaj wrogów w polygonowy pył.
•    Minimalistyczna, kontrastowa grafika hipnotyzuje i doskonale współgra z akcją na ekranie monitorów.
•    Bądź kreatywny w czasie walki  – pokonaj przeciwników gołymi rękami lub złap za karabin i poślij w nich deszcz kul.
•    Ty decydujesz o tempie akcji i jej przebiegu.
•    Artystyczny majstersztyk! Kawałki szkła i betonu, chmara wrogich pocisków i pękające kolumny – zatrzymaj upływ czasu i podziwiaj, jak twoje działania zmieniają otoczenie.
•    Najpierw myśl, potem strzelaj! – jak wybrniesz z podbramkowej sytuacji? W jaki sposób prześlizgniesz się pomiędzy kulami i dosięgniesz wrogów? SUPERHOT to jedna wielka zagadka logiczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *