Interaktywny zwiastun Torment: Tides of Numenera

Gry
czwartek, 12 stycznia 2017 631 Wyświetleń 0 Komentarzy
Interaktywny zwiastun Torment: Tides of Numenera

Jak przedstawić zawiłości znaczących wyborów i ich złożone konsekwencje w zwiastunie gry? Prawdopodobnie jest to niemożliwe. Chyba że zwiastun jest interaktywny – pozwala podejmować decyzje i wypróbować różne ścieżki samodzielnie. By pokazać w możliwie najlepszy sposób jak kombinacje wyborów pozwalają graczom kształtować własną historię, Wydawnictwo Techland oraz deweloper inXile Entertainment stworzyli interaktywną misję z Torment: Tides of Numenera. Gra 28 lutego ukaże się na PlayStation 4, Xbox One i PC w pełnej polskiej wersji językowej.

Narratorem filmu jest Colin McComb – creative lead studia inXile. Niczym mistrz gry w tradycyjnych, papierowych RPG poprowadzi on widzów przez zadania, opowie o sekretach i subtelnych detalach tajemniczego świata Numenery.

Choć zwiastun można „skończyć” na kilka sposobów, to stanowi on jedynie maleńką próbkę tematyki, historii i wątków pobocznych, których gracze doświadczą w Torment: Tides of Numenera. Produkcja oczekiwanej gry RPG dobiegła końca, gracze mogą więc zacząć odliczanie dni do lutowej premiery.

Torment: Tides of Numenera dostępny będzie w cenie 159,90 zł na PC oraz 199,90 zł na konsolach. Można już składać zamówienia przedpremierowe na Day One Edition i Edycję kolekcjonerską. Osoby decydujące się na wcześniejsze zamówienie otrzymają ekskluzywnego, limitowanego steelbooka. W gwiazdorskiej polskiej obsadzie pojawią się m.in. Piotr Fronczewski, Aleksandra Szwed i Andrzej Blumenfeld.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *