Insatiable – ogłoszenie daty premiery

Newsy
wtorek, 10 lipca 2018 626 Wyświetleń 0 Komentarzy
Insatiable – ogłoszenie daty premiery

Nowy serial Insatiable, z Debby Ryan, Dallasem Robertsem i Alyssą Milano w rolach głównych, pojawi się na Netflix 10 sierpnia 2018 roku.

O serialu Insatiable

Insatiable to czarna pokręcona komedia o zemście z Debby Ryan, Dallasem Robertsem i Alyssą Milano. Patty (Debby Ryan), przez lata prześladowana, lekceważona i niedoceniana z powodu swojej wagi, nagle chudnie i bierze odwet na wszystkich, którzy kiedykolwiek ją skrzywdzili. Bob Armstrong (Dallas Roberts), skompromitowany mecenas, którego prawdziwą pasją jest szkolenie uczestniczek konkursów piękności, jako jedyny dostrzega potencjał tkwiący w Patty i bierze ją pod swoje skrzydła – najpierw jako klientkę, której udziela porad prawnych, potem – już jako uczestniczkę wyborów miss, której pomaga w walce o tytuł najpiekniejszej. Ani Bob, ani jego żona Coralle (Alyssa Milano) nie mają jednak pojęcia, jak wielki jest głod zemsty u Patty i do czego może się ona posunąć, żeby odegrać się na każdym, kto kiedykolwiek ją zranił.

Zemsta jest słodka, a karma wraca (i karmi) – uważajcie, żeby nie stać się kolejnym łakomym kąskiem dla Patty!

Premiera: 10 sierpnia 2018 roku: 12 x godzinnych odcinków
Twórczyni: Lauren Gussis
Producenci wykonawczy: Lauren Gussis (producnetka wykonawcza Dextera), Ryan Seacrest, Nina Wass (Uwikłana), Andrea Shay, Todd Hoffman, Dennis Kim, Andy Fleming
Obsada: Debby Ryan (“Patty”), Dallas Roberts (“Bob Armstrong”), Alyssa Milano (“Coralee Armstrong”), Christopher Gorham (“Bob Barnard”), Erinn Westbrook (“Magnolia Barnard”), Michael Provost (“Brick Armstrong”), Kimmy Shields (“Nonnie”), Irene Choi (“Dixie Sinclair”), Sarah Colonna (“Angie”)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *