INJUSTICE 2 W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Gry
niedziela, 31 lipca 2016 816 Wyświetleń 0 Komentarzy
INJUSTICE 2 W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Gra ukaże się na konsolach PlayStation4 i Xbox One w 2017 roku i dostępna będzie w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

 

„W Injustice 2 wprowadzamy nowe opcje, które zmienią sposób grania miłośników bijatyk” – powiedział Ed Boon, reżyser kreatywny z NetherRealm Studios. „Cały czas chcemy ulepszać ten gatunek, zatem umożliwienie graczom zdobywania kolejnych poziomów i modyfikowanie ich ulubionych superbohaterów i superzłoczyńców ze świata DC jest znaczącym krokiem naprzód.”„Poszerzanie uniwersum DC za pomocą gier to wciąż jeden z naszych priorytetów, a Injustice 2 to znakomity pokaz połączenia zachwycającej rozgrywki i oryginalnej historii, dzięki czemu postacie zostają powołane do życia” – powiedział David Haddad, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „NetherRealm Studios oferuje fanom możliwość modyfikacji i walki kultowymi postaciami ze świata w DC w kompletnie nowy sposób”.

 

Injustice 2 zaoferuje graczom jeszcze lepsze doświadczenie epickich starć z uniwersum DC niż poprzednia część gry. Każda walka będzie cię kształtować w grze, w której można personalizować kultowych bohaterów ze świata DC dzięki unikalnym i potężnym przedmiotom zdobywanym w trakcie gry. Po raz pierwszy gracze przejmą kontrolę nad tym, jak ich postacie będą wyglądać, walczyć i rozwijać się w trakcie zróżnicowanych trybów gry.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *