Injustice 2 już za tydzień

Gry
sobota, 13 maja 2017 684 Wyświetleń 0 Komentarzy
Injustice 2 już za tydzień

19 maja – równocześnie z europejską premierą – do sprzedaży trafi gra Injustice 2. Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation4 oraz Xbox One w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

 

Przypominamy, że w ofercie znajduje się także wersja Deluxe i Ultimate. W skład Deluxe Edition wejdą:

 

  • Pełna wersja gry
  • DLC z 3 dodatkowymi wojownikami
  • 1 skórkę premium dla Supergirl
  • Ekskluzywny pakiet shaderów do pancerza

 

Na zawartość Ultimate Edition składają się:

 

  • Pełna wersja gry
  • DLC z 9 dodatkowymi wojownikami
  • 3 skórki premium: dla Flasha, Green Lanterna i Supergirl
  • 2 ekskluzywne pakiety shaderów do pancerza

 

Injustice 2 zaoferuje graczom jeszcze lepsze doświadczenie epickich starć z uniwersum DC niż poprzednia część gry. Każda walka będzie cię kształtować w grze, w której można personalizować kultowych bohaterów ze świata DC dzięki unikalnym i potężnym przedmiotom zdobywanym w trakcie gry. Po raz pierwszy gracze przejmą kontrolę nad tym, jak ich postacie będą wyglądać, walczyć i rozwijać się w trakcie zróżnicowanych trybów gry.

 

Injustice 2 kontynuuje epicką filmową historię zapoczątkowaną przez Injustice™: Gods Among Us. Batman i jego sojusznicy pracują nad przywróceniem dawnego porządku, walcząc równocześnie z tymi, którzy próbują przywrócić reżim Supermana. W samym środku konfliktu pojawia się nowe zagrożenie, które zaważy o losach Ziemi. Gracze będą mogli wybierać postacie z największego zestawu superbohaterów z uniewersum DC w historii bijatyk, poczynając od klasycznych ulubieńców takich jak Batman, Superman, Supergirl i Aquaman, a kończąc na nowych złoczyńcach, m.in.: Atrocitus i Gorilla Grodd. Walki będą się toczyć na większych arenach, wśród których znajdzie się choćby Metropolis, Gotham City i Atlantyda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *