Informacja prasowa: Metro Exodus w wyjątkowym wydaniu Artyom Custom Edition

Newsy
środa, 09 stycznia 2019 693 Wyświetleń 0 Komentarzy
Informacja prasowa: Metro Exodus w wyjątkowym wydaniu Artyom Custom Edition
15 lutego na rynek trafi Metro Exodus.
Gra otrzyma też wyjątkową, limitowaną do zaledwie 10 sztuk, edycję Artema, której nie będą można nabyć za pośrednictwem żadnych kanałów dystrybucji, a jedynie wygrać.

Wydawnictwo Deep Silver, deweloper 4A Games, autor książek z serii Metro Dmitrij Głuchowski oraz polski wydawca gry Metro Exodus – Techland, informują o wyjątkowej edycji tytułu nazwanej Artyom Custom Edition. Będzie to niezwykle rzadkie wydanie gry – powstanie zaledwie 10 egzemplarzy – którego nie będzie można zakupić w żadnym z kanałów oficjalnej dystrybucji. Fani Metro z całego świata będą mieli natomiast okazję wygrać tę edycję w planowanych na najbliższe tygodnie konkursach.

Każdy egzemplarz będzie podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa – Creative Directora gry i współzałożyciela studia 4A Games. W edycji znajdą się ponadto wybrane elementy wyposażenia Artema z gry, w tym w pełni funkcjonalny zegarek Nixie.

Każdy z elementów zestawu został stworzony ręcznie, by jak najwierniej oddać wygląd projektów stworzonych w studio 4A Games. Zegarek nie byłby tym samym, gdyby był zaledwie repliką, więc zdecydowaliśmy, że musi być normalnym, działającym zegarkiem ze wszystkimi funkcjami, których bohater używa w grze
– mówi globalny brand manager marki Metro, Huw Beynon.
Zestaw Artyom Custom Edition, spakowany w stalową skrzynię na amunicję, będzie zawierał:
– w pełni funkcjonalny zegarek Nixie
– maskę gazową z filtrem
– działającą latarkę Bullet, stworzoną z łuski prawdziwego naboju
– spartański nieśmiertelnik z wygrawerowanym imieniem otrzymującego zestaw
– skórzany pokrowiec na mapę oraz mapę podróży Aurorą z gry
– personalizowany certyfikat autentyczności podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa

Pierwsza z tych bezcennych edycji trafiła do studia 4A Games. Pozostałe dziewięć będzie można wygrać w nadchodzących konkursach. By otrzymać informacje o ich rozpoczęciu należy zarejestrować się na stronie MetroTheGame.com lub śledzić oficjalne profile gry na Twitterze (@MetroVideoGame) i Facebooku (Facebook.com/MetroVideoGame).

W Polsce Metro Exodus będzie dostępne w standardowej wersji oraz limitowanej edycji Aurora, która zawiera grę, przepustkę sezonową, tłoczony steelbook, metalowe pudełko inspirowane lokomotywą Aurora z gry, drukowane plakat i artbook. Każda z platform posiada również indywidualny dodatek: cyfrową ścieżkę dźwiękową (PC), grę Metro 2033 Redux (Xbox One), dynamiczny motyw dla konsoli (PlayStation 4).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.