HUMANKIND Z NOWĄ DATĄ PREMIERY.

Newsy
poniedziałek, 29 marca 2021 396 Wyświetleń 0 Komentarzy
HUMANKIND Z NOWĄ DATĄ PREMIERY.

Premiera Humankind przesunięta na 17 sierpnia 2021.

Zespół deweloperów pracuje nad udoskonaleniem dostępności, tempa rozgrywki, balansu, dyplomacji, sztucznej inteligencji oraz wielu innych aspektach.

 Kiedy po raz pierwszy ogłosiliśmy rozpoczęcie prac nad naszym nadchodzącym tytułem z gatunku strategii historycznej – HUMANKIND™, nazwaliśmy go naszym opus magnum i mamy świadomość jaka waga wiąże się z tymi słowami. Dotychczasowy odzew fanów był niesamowity: społeczność była bardzo podekscytowana i zaangażowana w rozwój gry na każdym jej etapie, a my zamierzamy spełnić ich oczekiwania. Oto kilka słów od naszego Dyrektora Kreatywnego oraz jednocześnie Szefa Studia, Romaina de Waubert de Genlisl’a o przyczynach opóźnienia:

„To było naprawdę ekscytujące usłyszeć tak wiele pozytywnych oraz konstruktywnych opinii od naszej społeczność, kiedy po raz pierwszy mogli zagrać w naszą grę. Gracze zawsze byli bliscy sercu naszego studia Amplitude, wydanie HUMANKIND w sierpniu da nam dodatkowy czas na dalszą współpracę ze społecznością i dopracowanie gry, aby zapewnić niesamowite wrażenia już w dniu premiery.”

Zespół deweloperski skupia się na poprawie tych elementów gry, które zostały wskazane przez społeczność, w czasie ostatnich testów dema Lucy OpenDev, w trakcie którego gracze przetestowali 4 ery i 40 różnych kultur, dzieląc się z nami swoimi uwagami. Dostępność, tępo rozgrywki, balans, dyplomacja, sztuczna inteligencja to tylko kilka z kluczowych obszarów, na których będziemy się koncentrować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *