HOLLYWOOD | Oficjalny zwiastun nowego miniserialu od Netflix Polska

Newsy
wtorek, 21 kwietnia 2020 372 Wyświetleń 0 Komentarzy
HOLLYWOOD | Oficjalny zwiastun nowego miniserialu od Netflix Polska

Netflix opublikował oficjalny zwiastun nowego miniserialu Hollywood, który zadebiutuje w ofercie już 1 maja 2020r

A gdyby tak napisać tę historię nieco inaczej? Przedstawiamy oficjalny zwiastun miniserialu „Hollywood”. Premiera na Netflix już 1 maja 2020r.

Miniserial „HOLLYWOOD” to opowieść o grupie ambitnych aktorów i filmowców, którzy tuż po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w amerykańskiej fabryce snów i nie cofną się przed niczym, by dopiąć swego. Historia każdego z bohaterów uchyla rąbka tajemnicy zza błyszczącej kurtyny złotej ery Hollywood, odsłaniając niesprawiedliwy system i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które w dzisiejszych czasach wcale nie straciły na aktualności.

Nowy ministerial Ryana Murphy’ego i Iana Brennana — „Hollywood” — to opowieść o grupie ambitnych aktorów i filmowców, którzy tuż po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w fabryce snów. Nie cofną się przed niczym. Historia każdego z bohaterów uchyla rąbka tajemnicy zza błyszczącej kurtyny złotej ery Hollywood, odsłaniając niesprawiedliwy system i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które w dzisiejszych czasach wcale nie straciły na aktualności. Prowokujący, ostry serial ujawnia obowiązujący od wielu dekad w Hollywood układ sił i stawia niewygodne pytanie: jak wyglądałaby branża rozrywkowa, gdyby go obalić?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *