HEROES OF THE STORM: BOHATEROWIE W CENTRUM UWAGI – SZAROGRZYWY

Gry
środa, 13 stycznia 2016 1046 Wyświetleń 0 Komentarzy
HEROES OF THE STORM: BOHATEROWIE W CENTRUM UWAGI – SZAROGRZYWY
„DOSIĘGNIE ICH MOJA KLĄTWA!”
– GENN SZAROGRZYWY, KRÓL GILNEASU

Za potężnymi murami miasta Gilneas Gennowi Szarogrzywemu nigdy nie brakowało jednego – czasu. Czasu na rozmyślanie o straszliwych konsekwencjach jego czynów, którymi skazał swoich poddanych na Klątwę Worgenów. Czasu, aby hodować w duszy straszliwy gniew na każdego, kto mógłby zagrozić jego niegdyś potężnemu ludowi. Nie starczyłoby jednak nawet wieczności, by przygotować dumnego Genna na to, co czeka go w Nexusie!

Szarogrzywy walczy pistoletem i zbrojnymi w szpony łapami. Bohater ten jest wyśmienitym zabójcą – zarówno w walce na dystans, jak i w zwarciu. Może przemieniać się w worgena, przy czym talent ten ma dość krótki czas odnowienia. Pod tą postacią zyskuje potężne ataki w zwarciu kosztem możliwości prowadzenia bezpiecznego ostrzału z dystansu. Szarogrzywy dobrze wie jednak, że przemiana ta ma swoją cenę. Aby przyjąć postać worgena, Szarogrzywy musi rzucić się w wir walki, przez co staje się łatwym celem i łakomym kąskiem dla wrogów. Z tej przyczyny najlepszą taktyką dla Szarogrzywego zwykle bywa osłabianie wrogów pistoletem i miksturami, a potem wykańczanie ich pod postacią worgena.

Zdolności bohaterskie Szarogrzywego wykorzystują nienasyconą żądzę krwi worgena – gdy zdecydujecie się na Rozszarpanie Tętnicy – lub umożliwają mu okaleczenie przeciwnika ze znacznej odległości, a następnie doskok – w przypadku zdolności Do Odstrzału. Optymalne wykorzystywanie obu z nich wymaga wyczucia czasu i doskonałego ustawienia względem wrogów, ale przy odpowiednim użyciu każda z nich może zadać poważny cios drużynie przeciwnika.

Więcej informacji na temat króla Gilneasu na stronie:
http://eu.battle.net/heroes/pl/heroes/greymane/

SG4F5YKN0Y1H1452559934346.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.