Hell Raisers kolejną drużyną zaproszoną do finałów Games Clash Masters!

Newsy
środa, 18 lipca 2018 512 Wyświetleń 0 Komentarzy
Hell Raisers kolejną drużyną zaproszoną do finałów Games Clash Masters!

Hell Raisers kolejną drużyną zaproszoną do finałów Games Clash Masters!

Już 28-30 września przyjadą do Polski, aby na obiekcie Gdynia Arena zmierzyć się na czarno-złotej arenie w turnieju CS:GO. 15. drużyna według światowego rankingu HLTV.org jest drugą, po duńskim zespole Heroic, organizacją zaproszoną do turnieju. Polskę na ten moment reprezentować będzie AGO Esports oraz Team Kinguin, zakwalifikowane w Turniejach Eliminacyjnych.

Przed nami jeszcze 3# Turniej Eliminacyjny Games Clash Masters, do którego już teraz każdy może zgłosić drużynę na www.gamesclash.pro. Czwarty turniej, miesiąc przed głównym wydarzeniem, będzie Turniejem Ostatniej Szansy dla drużyn, które zajmowały drugie miejsca w Turniejach Eliminacyjnych oraz dla jednej drużyny z kwalifikacji online.

Ostatecznie o część z puli 100.000 dolarów i tytuł pierwszego zwycięzcy Games Clash Masters zawalczy osiem drużyn CS:GO. Samo wydarzenie, które rozpocznie się 28 września na Gdynia Arena będzie darmowe, a organizatorzy zapewniają o wielkiej scenie 360 stopni, jakie mogliśmy obserwować na największych turniejach na świecie z pełnym zapleczem efektów świetlnych i pirotechniki. Wokół turnieju na uczestników czeka wiele dodatkowych atrakcji, strefy free2play, strefa kibica z foodtrackami, stoiska gamingowe i miejsca do spotkań z graczami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.