HBO GO jest droższe – podwyżka o 5 złotych do 24,90 zł. miesięcznie

Newsy
wtorek, 22 października 2019 584 Wyświetleń 0 Komentarzy
HBO GO jest droższe – podwyżka o 5 złotych do 24,90 zł. miesięcznie

HBO GO Polska podwyższyło wczoraj cenę za swoją usługę streamingową o 5 zł. do poziomu 24,90 zł. miesięcznie.

Obecni klienci HBO GO Polska otrzymali poniższego maila informującego o podwyżce od daty rozliczenia listopadowego wraz z powodem niezapowiedzianej zmiany ceny za usługę.

Piszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies.* w pierwszym dniu rozliczeniowym po XX listopada. Aby uzyskać więcej informacji o następnej dacie rozliczenia lub zmienić bieżącą subskrypcję, przejdź do zakładki „Ustawienia”.
* Wszystkie kwoty zawierają podatek.

Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadomi.

Możesz przeczytać nasze zaktualizowane Warunki korzystania tutaj. Jednocześnie informujemy, że w tej aktualizacji nie wprowadziliśmy żadnych zmian w naszej Polityce prywatności.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, dzwoniąc pod numer: 800 012 024 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: kontakt@hbogo.pl. Chętnie pomożemy.

 

Nowi klienci już widzą nową.

Dla przypomnienia, HBO GO obniżyło swoją cenę o 10 zł. 16 października 2018r. by zrównać się cenowo z ówczesną platformą streamingową Showmax.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *