Harry Potter – Zjazd Czarodziejów 2016 już jutro !

Newsy
czwartek, 18 sierpnia 2016 637 Wyświetleń 0 Komentarzy
Harry Potter – Zjazd Czarodziejów 2016 już jutro !

HARRY POTTER – Zjazd Czarodziejów 2016 jest pierwszą edycją cyklu imprez poświęconych młodemu czarodziejowi o imieniu Harry i jego najbliższych przyjaciół: Hermionie i Ronowi. Wszyscy Fani tego Magicznego Świata są mile widziani w naszym tegorocznym Hogwarcie.

Liczne atrakcje przygotowane dla Was wypełnią wasz czas podczas trzech wydarzeń, które noszą imiona poszczególnych bohaterów tej wspaniałej powieści. Organizatorzy dwoją się i troją, aby każdy z Uczestników i Uczniów znalazł coś szczególnego dla siebie.

Na Ulicy Pokątnej będziecie mogli zaopatrzyć się w wiele różnych gadżetów i pamiątek związanych z Harrym i nie tylko. Będzie możliwość skorzystania z różnych usług jak zrobić sobie zdjęcie niespodziankę.

W dniu 19 sierpnia 2016 roku odbędzie się dzień czarodziejski, będący superatrakcją dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Jeżeli jesteście tu i czytacie ten wpis, to znaczy, że jesteście zainteresowani zbliżającym się Zlotem fanów HARRY’EGO POTTERA.

W Warszawskim (tymczasowym) Hogwarcie odbędą się lekcje dla uczniów, którzy zgłoszą chęć udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. Zjazd Czarodziejów ma na celu zjednoczyć i zintegrować jak największą grupę osób. Organizatorzy maja zamiar przeprowadzić:
• ZAJĘCIA LEKCYJNE, na których poczujecie się jak uczniowie Hogwartu. Weźmiecie udział w lekcjach z Zaklęć i Uroków, Zielarstwa, Opieki nad zwierzętami oraz Obrony przez Czarną Magią.
• KONKURSY, które dadzą Wam możliwość wygrania ciekawych nagród.
Odbędzie się KONKURS COSPLAYOWY (mile widzianym będzie poprzebierane za postacie z książki o Harrym Potterze). Do tego QUIZY / ZAGADKI / REBUSY i inne ZABAWY, również te w Zakazanym Lesie.
• POSZUKIWANIE HORKRUKSÓW – najlepsza drużyna otrzyma należytą nagrodę.

Na zlocie NIE MA OGRANICZEŃ WIEKOWYCH. Mile widziane są osoby w każdym wieku.

Impreza potrwa od 19 sierpnia do 21 sierpnia w godzinach 9.00-19.00

Więcej informacji na stronie wydarzenia:  http://zjazdczarodziejow.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.