HALO WARS 2 W WERSJI NA PC JUŻ 17 LUTEGO

Gry
piątek, 20 stycznia 2017 747 Wyświetleń 0 Komentarzy
HALO WARS 2 W WERSJI NA PC JUŻ 17 LUTEGO

Zarówno edycja standardowa, jak i Ultimate będą dostępne w sklepach w wysokiej jakości wersji pudełkowej. Dodatkowo pecetowa wersja Halo Wars 2 pozwoli na grę w wersję na konsolę Xbox One. Dziś natomiast startuje beta trybu Blitz.

Dzięki nawiązaniu współpracy, firmy THQ Nordic oraz Microsoft Studios i 343 Industries wspólnie wprowadzą Halo Wars 2 do sklepów na całym świecie. Zakup pudełkowej wersji gry Halo Wars 2 na Windows 10 i PC zapewni cyfrowy dostęp do wersji na Xbox One dzięki usłudze Xbox Play Anywhere. Dystrybutorem wersji PC w Polsce jest cdp.pl.

Dziś, 20 stycznia, startuje beta trybu Blitz – połączenie rozgrywki RTS z grą karcianą w uniwersum trybu Halo. Mogą ją sprawdzić w akcji posiadacze Xbox One lub PC (Windows 10).

Producentem gry jest studio Creative Assembly, znane m.in. z serii gier strategicznych Total War.

Użytkownicy wersji Halo Wars 2: Ultimate Edition otrzymają dostęp do głównej gry na cztery dni przed premierą, od 17 lutego. Ta edycja zawiera dodatkowo Przepustkę Sezonową i Halo Wars: Definitive Edition, ulepszoną wersję pierwszej części Halo Wars, w którą można grać zarówno na Windows 10, jak i na Xbox One w ramach usługi Xbox Play Anywhere.

Więcej o dostępnych wersjach:

Halo Wars 2: Standard Edition
Premiera: 21 lutego 2017 r.
Edycja zawiera:
•    Grę Halo Wars 2 na Windows 10 i Xbox One w usłudze Xbox Play Anywhere*

Halo Wars 2: Ultimate Edition
Premiera: 17 lutego 2017 r.
Edycja zawiera:
•    Grę Halo Wars 2 w wersji na Windows 10 i Xbox One w usłudze Xbox Play Anywhere na cztery dni przed oficjalną premierą*
•    Halo Wars: Definitive Edition**, ulepszoną wersję pierwszej części Halo Wars, dostępnej na Xbox One i Windows 10. Wersja ta zawiera ulepszoną grafikę, dodatkowe osiągnięcia i całą zawartość do pobrania stworzoną dla tej legendarnej strategii w czasie rzeczywistym.
•    Wersja pudełkowa Halo Wars 2 na Windows 10 wymaga jednorazowej aktywacji internetowej podczas instalacji – za pomocą klucza.
•    Wyjątkowa Przepustka Sezonowa***

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *