GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

Gry
wtorek, 14 czerwca 2016 1312 Wyświetleń 0 Komentarzy
GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana
CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, mają zaszczyt zaprezentować nową grę osadzoną w uniwersum Geralta z Rivii — nadchodzi GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.
GWINT to dynamiczne, pełne intryg karciane starcia potężnych armii znanych ze świata Wiedźmina. W grze o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i taktyczne konstruowanie własnej talii. W czasie trzech rund, dowodzący stającymi naprzeciw siebie armiami mają do dyspozycji potężnych bohaterów, mistyczne zaklęcia i umiejętności, które mogą przechylić szalę zwycięstwa.
ZAPISZ SIĘ DO BETY
„Setki maili, telefonów, postów na forach i ponad 40 różnych wersji gry stworzonych przez społeczność – nie było innego wyjścia, GWINT musiał powstać.” – mówi Marcin Iwiński, współzałożyciel CD PROJEKT. „Po premierze Dzikiego Gonu rozpoczęliśmy pracę nad GWINTEM; pracowaliśmy w tajemnicy, czytaliśmy fora i patrzyliśmy czego gracze oczekują. Efektem jest karcianka, którą właśnie zapowiedzieliśmy – GWINT zdecydowanie inny niż ten, który znacie z Dzikiego Gonu, przede wszystkim dostosowany do gry w sieci, ale też niesamowicie dopracowany graficznie” – dodajeIwiński. „We wrześniu odpalamy darmową betę. Jeśli graliście wcześniej w GWINTA to chyba nie muszę Was przekonywać. Jeśli nie graliście, nie ma lepszego momentu, aby zacząć – powiedzcie nam co się Wam podoba, a co nie; dajcie nam znać co zmienić i co ulepszyć. Robimy tę grę dla Was, więc twórzmy ją wspólnie!”
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/4BeR52uA1T8″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.