GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na Warsaw Games Week 2016

Gry
wtorek, 04 października 2016 653 Wyświetleń 0 Komentarzy
GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na Warsaw Games Week 2016
CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, serdecznie zapraszają graczy oraz media na partyjkę, lub kilka, GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej podczas Warsaw Games Week 2016.

 

Tegoroczna edycja targów Warsaw Games Week odbędzie się w dniach 13-16 października w warszawskim centrum EXPO XXI. Więcej informacji na temat WGW znajduje się na oficjalnej stronie.

 

Poza możliwością zagrania w GWINTA jeszcze przed zamkniętą betą, uczestnicy oraz przedstawiciele mediów będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z twórcami gry, a także wziąć udział w szeregu planowanych atrakcji. Zachęcamy do śledzenia profili GWINTA na Facebooku i Twitterze, gdzie będą ujawniane kolejne informacje na temat obecności gry na targach Warsaw Games Week 2016.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana to dynamiczne, pełne intryg karciane starcia potężnych armii, gdzie o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i taktyczne konstruowanie własnej talii. W czasie trzech rund, gracze walczą o zwycięstwo mając do dyspozycji potężnych bohaterów, mistyczne zaklęcia i sprytne zagrania, które mogą przechylić szalę zwycięstwa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *