Gry kwietnia – najciekawsze premiery

Newsy
wtorek, 04 kwietnia 2017 534 Wyświetleń 0 Komentarzy
Gry kwietnia – najciekawsze premiery

Po spektakularnym początku roku nasz niedosyt na gry może wypełnić kwiecień wraz z swoimi premierami. W tym miesiącu każdy znajdzie coś dla siebie by umilić sobie wieczory.

p5-illustration-by-shigenori-soejima_kr88

Premiera 4 kwietnia: Persona 5 – coś dla fanów jRPG polegających na turowym systemie walki, oraz dla tych którzy interesują się anime i mangą. Jako że Persona 5 jest grą z Japonii, nie mogło zabraknąć w niej specyficznej oprawy graficznej jak i systemu gry. Oprócz prowadzenia naszego protagonisty i jego drużyny do boju będziemy mogli zobaczyć codzienność postaci, czyli dla przykładu jak spędzają czas w szkole. Warto wspomnieć że produkcja zbiera bardzo dobre oceny, więc jest na co czekać.

 

3213168-guardians2

Premiera 18 kwietnia: Guardians of the Galaxy: The Telltale Series – kolejna gra od studia Telltale które specjalizuje się w wręcz filmowych przygodówkach. Tym razem polecimy w kosmos wraz z Strażnikami Galaktyki by jak to zwykle bywa, uratować wszystko i wszystkich. Gra po zwiastunach zapowiada się świetnie a klimatu zapewne doda muzyka z lat 70 i 80.

 

nws_3104241sniperghostwarrior3_upt2016_20160802_logo

Premiera 25 kwietnia: Sniper: Ghost Warrior 3 – Kolejna gra z serii „Ghost Warrior” w której kierujemy snajperem, a naszym zadaniem jest eliminacja wrogów i wykonywanie celów. Warto wspomnieć że w tej części otrzymamy całkowicie otwarty świat w którym będziemy mogli eksplorować tereny Gruzji. Twórcy obiecują zmienne warunki pogodowe, wiele mechanizmów oddziałujących na wystrzelone przez nas kule oraz unikalny snajperski klimat.

 

ScreenShotOutlastII-01

Premiera 25 kwietnia: Outlast 2 – Druga część świetnie przyjętego przez krytyków i graczy horroru. Nowa gra odbiega od części pierwszej prezentując nowego bohatera który będzie musiał zmierzyć się z wrogo nastawionym kultem. Możemy się spodziewać masy uciekania, eksploracji oraz co najważniejsze strachu. Szczerze polecamy miłośnikom filmów i gier z kategorii „horror”, oraz tym którzy chcą by ich serce skoczyło im go gardła podczas gry.

 
dawn-of-war-3-logo
Premiera 27 kwietnia: Warhammer 40,000: Dawn of War 3 – Kolejny RTS w uniwersum Warhammer 40,000. Po średnio przyjętej przez graczy części drugiej, twórcy obiecali powrót do korzeni serii. Tak więc w części trzeciej wraca budowanie bazy, szkolenie jednostek i wszystko to co kochaliśmy w pierwszej grze z serii Dawn of War. Dla miłośników uniwersum jak i gatunku RTS pozycja obowiązkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.