Grudniowa oferta PlayStation Plus – Just Cause 4, Rocket Arena i Worms Rumble!

Newsy
środa, 25 listopada 2020 329 Wyświetleń 0 Komentarzy
Grudniowa oferta PlayStation Plus – Just Cause 4, Rocket Arena i Worms Rumble!

Prezentujemy grudniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają aż trzy tytuły: Just Cause 4, Rocket Arena i Worms Rumble, czyli jedna z odsłon kultowej już serii przygód Rico Rodrigueza, wybuchowa strzelanina 3 na 3 oraz znane i lubiane walki robaków.

Just Cause 4

Gracze wcielą się w postać bohatera Rico Rodrígueza. Akcja gry toczy się w fikcyjnym państwie Solís, gdzie protagonista rozpocznie własną rebelię, w celu obalenia rządów dynastii Espinosa i walki z Black Hand. Oprócz walki z reżimem, na graczy czekają również zmagania ze skutkami gwałtownych zjawisk pogodowych.

Rocket Arena

Rocket Arena to wybuchowa strzelanina 3 na 3, w której gracze nigdy nie są poza akcją, a rakiety rządzą wszystkim. Każdy będzie musiał opanować wyjątkowe rakiety i zdolności swojego bohatera, aby rządzić na arenie i zostać mistrzem. Gracze będą musieli rozwijać strategię w miarę powiększania się zestawu różnorodnych bohaterów z wyjątkowymi mocami. Na wszystkich użytkowników czekają nowe strategie i taktyki w zależności od składu drużyny, a także różnorodne, dynamiczne mapy.

Worms Rumble

Popularne Worms wracają! Na wszystkich graczy czekają ulubione bronie, takie jak Bazooka i Shotgun. Dodatkowo w najnowszej odsłonie każdy z użytkowników będzie mógł wypróbować zupełnie nowych dodatków do arsenału, aby zadać ból swoim bezkręgowym przeciwnikom podczas rozgrywki. Pojawiła się również opcja dostosowania robaka, sezonowe wyzwania i wydarzenia oraz nowe sposoby gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *