Grudniowa oferta dodatkowych gier Games with Gold dla abonentów Xbox Live Gold

Newsy
środa, 27 listopada 2019 400 Wyświetleń 0 Komentarzy
Grudniowa oferta dodatkowych gier Games with Gold dla abonentów Xbox Live Gold

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta, jak również udostępniać konto Gold innym użytkownikom konsoli Xbox One, dzięki funkcji Moja konsola domowa.

Abonament Xbox Live Gold jest również dostępny w ramach pakietu Xbox Game Pass Ultimate, umożliwiającego dodatkowo dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi Xbox Game Pass.

We ofercie Games with Gold znajdą się:

Insane Robots – gra dostępna pomiędzy 1 grudnia – 31 grudnia na konsoli Xbox One
Jurassic World Evolution – gra dostępna pomiędzy 16 grudnia – 15 stycznia na konsoli Xbox One
Toy Story 3 – gra dostępna pomiędzy 1 grudnia – 15 grudnia na konsoli Xbox One i Xbox 360
Castlevania: Lords of Shadows – Mirror of Fate HD – gra dostępna pomiędzy 16 grudnia – 31 grudnia na konsoli Xbox One i Xbox 360

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *