GRA WRATH: AEON OF RUIN JEST OD DZIŚ DOSTĘPNA NA STEAM EARLY ACCESS

Newsy
piątek, 22 listopada 2019 440 Wyświetleń 0 Komentarzy
GRA WRATH: AEON OF RUIN JEST OD DZIŚ DOSTĘPNA NA STEAM EARLY ACCESS

Dziś o 19:00 czasu polskiego. Wersje na Nintendo Switch, PlayStation®4 i Xbox One będzie dostępna w 2020 roku.

Nieznajomy, niegdyś dryfujący po Wiecznym Morzu, trafia na wybrzeże umierającego świata. Postać spowita w bieli, Pasterz Zbłąkanych Dusz, daje Nieznajomemu przerażające zadanie: każe mu wyruszyć w podróż w głąb rozległego mroku i zgładzić upadłych Strażników, którzy pogrążyli świat w ciemności.

WRATH startuje we wczesnym dostępie z pierwszym z trzech nielinearnych światów-hubów oraz dwoma poziomami. Zmiażdż grozę czyhającą w ruinach Starego Świata arsenałem niszczycielskich broni i mistycznych artefaktów. Wczesny dostęp będzie otrzymywał aktualizacje z nową zawartością, taką jak nowe poziomy, wrogowie, bronie, artefakty oraz muzyka kompozytora ścieżki dźwiękowej do Quake Champions, Andrew Hulshulta.

 

“W 3D Realms pragniemy wywołać nostalgię związaną ze złotą erą gier, używając silników klasycznych gier FPS, ale dodając do nich jednocześnie nowoczesny akcent”, powiedział Frederik Schreiber, Wiceprezes 3D Realms i producent WRATH. “Dzięki bazie jaką jest niesamowity silnik Quake’a i twórca Jeremiah “KillPixel” Fox na czele, fani strzelanin mogą liczyć na szaloną jazdę.”

 

Fani mogą spróbować WRATH: Aeon of Ruin już dzisiaj o 19:00 naszego czasu na komputerach osobistych, na platformie Steam Early Access z 5-procentową zniżką oraz dodatkowymi 10% zniżki w zestawie WRATH – Ion Fury. Wersje na konsole Nintendo Switch™, PlayStation®4 i Xbox One będą dostępne w 2020 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *