Gra free-to-play, Brawlhalla, już dostępna na urządzeniach mobilnych

Newsy
czwartek, 06 sierpnia 2020 431 Wyświetleń 0 Komentarzy
Gra free-to-play, Brawlhalla, już dostępna na urządzeniach mobilnych

Firma Ubisoft ogłosiła, że Brawlhalla, epicka bijatyka platformowa free-to-play, pojawiła się w App Store dla iPhone i Google Play dla urządzeń Android, z obsługą rozgrywki międzyplatformowej dla ponad 40 milionów graczy na systemie Nintendo Switch, PlayStation4, rodzinie urządzeń Xbox One, w tym Xbox One X oraz Windows PC. Każdy gracz, kto zaloguje się w ciągu pierwszych dwóch tygodni od premiery, na dowolnej platformie, otrzyma bezpłatną skórkę.

Od chwili premiery, Brawlhalla pozwoli graczom na urządzeniach mobilnych w pełni dostosować schemat sterowania na ekranie dotykowym oraz wykorzystać kontrolery, dzięki czemu będą mogli zaliczać precyzyjne serie ciosów podczas walk w czasie rzeczywistym.

Obecnie dostępnych jest 50 niepowtarzalnych legendarnych wojowników (a to nie koniec), takich jak najnowszy Jaeyun. Gracze mogą skorzystać z trybów online i offline, w tym ponad 10 trybów gry dla maksymalnie 8 graczy. Oprócz wspomnianych wojowników z legend, gracze mogą zagrać też epickimi postaciami z innych światów, takimi jak Finn i Jake z serialu „Pora na przygodę” produkcji Cartoon Network czy kosmitami, takimi jak Diamentogłowy, Czteroręki czy Inferno z serii „Ben 10” produkcji Cartoon Network.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *