GRA BATTLEBORN JUŻ W SKLEPACH

Gry
środa, 04 maja 2016 496 Wyświetleń 0 Komentarzy
GRA BATTLEBORN JUŻ W SKLEPACH

Tytuł ukazał się w angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation4 oraz Xbox One, a także zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej na komputerach PC.

 

Fantastyczna kompania bohaterów broni ostatniej gwiazdy we wszechświecie przed tajemniczym złem w tej strzelance następnej generacji, stworzonej przez producentów Borderlands. Musisz wykorzystać wszystkie rodzaje postaci i broni, jakie tylko zdołasz sobie wyobrazić – od sokolich cyborgów po wampiry-samurajów i ludzi-góry z minidziałkami. Tnij i paruj, biegaj i strzelaj, rzucaj zaklęcia i wykonuj uskoki w bok, albo po prostu likwiduj wrogów, jednocześnie budując i rozwijając swoją osobistą ekipę bohaterów. Wybierz własnego bohatera i walcz samotnie albo w trybie współpracy w misjach fabularnych. Możesz też rywalizować z innymi graczami w dynamicznych starciach dla wielu osób.

 

Kluczowe cechy gry:

 

·       Bohaterowie Battleborn – Battleborn zawiera zestaw 25 herosów, zaś każdy z nich będzie niepowtarzalny. Posiadają własną osobowość oraz zestaw unikalnych broni i mocy.

·       Tryb fabularny – Tryb fabularny w Battleborn to opowieść, którą można rozegrać całkowicie w trybie dla pojedynczego gracza, ale będzie jeszcze przyjemniejsza we współpracy z przyjaciółmi na podzielonym ekranie lub przez internet.

·       Tryb multiplayer – Rozgrywki w trybie dla wielu graczy, opartej o nieustanną rywalizację, doświadczyć może do 10 graczy w meczach 5vs5, ścierając się w trzech różnych trybach:

o   Incursion – Drużyny bohaterów muszą bronić swoich baz przed falami wrogów sterowanych przez SI, w tym samym czasie współpracując ze sobą w celu zniszczenia bazy przeciwnika.

o   Devastation – Drużyny bohaterów ścierają się w szybkich pojedynkach death match, by przejmować i kontrolować obiekty na mapie.

o   Meltdown – Drużyny bohaterów zdobywają punkty za doprowadzenie swoich sług na środek mapy. Drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów – wygrywa.

·       Nieustanny rozwój postaci – Wszystkie punkty doświadczenia, zarobione zarówno w trybie fabularnym, jak i rozgrywkach wieloosobowych, będą naliczane do rozwoju indywidualnego Character Rank, a także profilu gracza – Command Rank.

o   Character Rank – Każdy bohater może osiągnąć 10 poziom poza misjami i meczami, co pozwoli na odblokowanie dodatkowych ulepszeń z drzewka umiejętności, jak również dodatkowych skórek dla herosów.

o   Command Rank – Gracze mogą osiągać wyższe poziomy na swoim prywatnym profilu, odblokowując odznaki i tytuły, którymi zaimponują swoim przyjaciołom, a także sprzęt, który wpłynie na bohatera, którym gracz będzie sterować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.