Gothic: Complete Collection i Arcania Gold Edition ponownie w sprzedaży!

Newsy
piątek, 05 czerwca 2020 650 Wyświetleń 0 Komentarzy
Gothic: Complete Collection i Arcania Gold Edition ponownie w sprzedaży!

Dwa kultowe erpegi są pierwszymi tytułami wprowadzonymi na rynek przez Koch Media Poland w ramach nowej, taniej serii „Must Have”.

„Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć” – mawiał niekwestionowany mistrz filmowych horrorów – Alfred Hitchcock. W związku z czym my musieliśmy zrobić podobnie – rozpocząć wypuszczanie na rynek gier w ramach nowej serii wydawniczej od tytułów, które wywołują szybsze bicie serca u większości polskich graczy. Gothic: Complete Collection oraz Arcania Gold Edition będą już od dziś pojawiać się w sprzedaży w pełnej polskiej wersji językowej w dobrych sklepach z grami w spodziewanej cenie 29,99 zł! W przyszłości możecie oczekiwać kolejnych ogłoszeń kultowych tytułów dołączających do serii „Must Have”.

Opis gry Gothic: Complete Collection:
Wszystkie odsłony kultowej serii w jednej kolekcji! Rozpocznij podróż jako Bezimienny, więzień na wyspie Khorinis z Gothic 1 i powróć na kontynentalną część Myrtany w Gothic 3. Bądź świadkiem zniszczenia magicznej bariery i upadku smoków, zbadaj liczne tajemnice Khorinis i zadecyduj o wyniku konfliktu ludzi z orkami. Twoje czyny wpłyną na losy całego imperium, więc licz się z konsekwencjami. Kształtuj swoje przeznaczenie i przyszłość Myrtany!

Opis gry Arcania Gold Edition:
Wojna toczy się na północnych wyspach i w końcu dociera do sielankowego Feshyr. Jesteś nowym, bezimiennym bohaterem, a twoja wyspa została splądrowana i zniszczona przez królewskich paladynów. Ogarnięty chęcią zemsty, wkrótce dowiadujesz się, że ten podły atak nie był spowodowany lekkomyślnością jakiegoś najemnika. Tajemnicza, zła moc się budzi. Na szczęście w poszukiwaniu pradawnych tajemnic, nie będziesz sam: twój los został spleciony z losem pięknej kobiety posiadającej potężny artefakt z dawno już zapomnianej przeszłości…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *