Good Loot – nowe akcesoria już są!

Newsy
piątek, 02 grudnia 2016 726 Wyświetleń 0 Komentarzy
Good Loot – nowe akcesoria już są!

Z przyjemnością informujemy, że już dziś do sklepów trafiły nowe akcesoria i ubrania marki Good Loot. Znaleźć w nich można produkty powiązane z wyczekiwanym przez fanów filmem Łotr 1. Gwiezdne Wojny -€“ historie,który już wkrótce trafi do kin, jak również poświęcone uniwersom Gears of War, Marvel oraz DC Comics. Jednocześnie przypominamy, że oferta Good Loot została niedawno wzbogacona o akcesoria poświęcone grze Mafia III oraz niezwykle popularnemu uniwersum Pokemon. Wiele produktów, zarówno tych nowych jak i wcześniej dostępnych, zostało zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce i dostępne są wyłącznie w ramach marki Good Loot.

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów -€“ tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Mafia III, Gears of War, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star Wars, Pokemon czy Warhammer. A to tylko przedsmak tego co czeka! Już niedługo w ofercie Good Loot pojawią się kolejne legendarne marki. Tworząc nowe kolekcje koszulek, bluz, toreb, czapek, skarpet, kubków, portfeli, breloków, pasków i innych akcesoriów, chcemy uważnie wsłuchiwać się w głos klientów, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy.

gow

Produkty Good Loot dostępne są wyłącznie w sieciach Media Markt (w wybranych sklepach), Saturn (w wybranych sklepach), Carrefour (w wybranych sklepach), Media Expert, Konsole i Gry, Grymel a także w muve.pl.

Na stronie GoodLoot.pl znaleźć można adresy sklepów oraz zawsze pełen i aktualny katalog produktów dostępnych w ofercie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *