Good Game Warsaw atakuje!

Gry
poniedziałek, 05 września 2016 766 Wyświetleń 0 Komentarzy
Good Game Warsaw atakuje!

Złota polska jesień to złoty czas na wydarzenia gamingowe. Szczególnie warto przyjrzeć się najnowszemu z nich. W dniach 23 – 25 września w najwiekszym w Polsce obiekcie targowym, Ptak Warsaw Expo, odbędą się Targi Good Game Warsaw. Dlaczego warto zwrócić uwagę na GGW?

Mocny początek. Tak na pewno można powiedzieć o tym wydarzeniu. Podczas trzech  targowych dni organiatorzy zapowiadją m.in. premiery, spotkania z najważniejszymi YouTuberami, najnowszy sprzęt oraz turnieje, w których udział będzie mógl wziąć każdy odwiedzający.

Mało która impreza proponuje jednocześnie: festiwal youtuberów, z  ponad 30 twórcami, pośród których znajdą się najwięksi polscy twórcy, turnieje z łączną pulą 200 000 zł, strefę Free2Play, w której na odwiedzających czekać będzie 300 komputerów oraz kilkaset miejsc przygotowanych dla graczy wyposażonych we własny sprzęt. A to tylko część z rozrywek jakie będzie można zobaczyć podczas Good Game Warsaw.

Dla graczy, którzy  chcą wymienić swoje doświadczenia w tworzeniu gier oraz nauczyć od podstaw, również znajdzie się zajęcie. W strefie indie oraz gier planszowych, odbywać się będą warsztaty i jam’y dla wystawców i odwiedzających.

GGW będzię również gratką dla fanów VR. Na powierzchni niemalże 1000m2 najnowszy sprzęt pozwoli przenieść się do wirtualnego świata.

Skoro targi to biznes. Good Game Expo to nie tylko zabawa i świat wirtualny, to również spotkania i pogłębianie branżowych relacji. Kiludziesięciu prelegentów z wiodących firm przedstawi swoją ofertę oraz zaprezentuje najnowsze możliwości w branży.

Podsumowując, tej jesieni Ptak Warsaw Expo da Warszawie i całej Polsce wydarzenie, na które wszyscy czekają!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *