GOG.com startuje z wyprzedażą Black Friday

Newsy
wtorek, 21 listopada 2017 588 Wyświetleń 0 Komentarzy
GOG.com startuje z wyprzedażą Black Friday

MDK za darmo przez 48 godzin • StarCrawlers gratis po wydaniu 55 zł • 300+ ofert do -90%

21 listopada 2017 – Nie musisz pędzić na wyścigi, po prostu wpadnij do cyfrowego sklepu z grami, przyjaznego graczom. Wyprzedaż Black Friday w GOG.com to oszczędność czasu i pieniędzy: bezpłatne gry za kupowanie, a nawet za odwiedzenie nas! Do tego niesamowite oferty i aż siedem dni na dokonanie wyboru.

 

Odbierz kultowe MDK ZA DARMO po odwiedzeniu GOG.com w pierwszych 48 godzinach wyprzedaży. Po raz pierwszy wydana w roku 1997 i doceniona przez krytyków, ta klasyczna gra zasługuje na to, by znaleźć się w twojej bibliotece. To unikatowa strzelanka science-fiction, z mnóstwem charakteru, humoru i zróżnicowanej rozrywki. Przejdź na główną stronę GOG.com i odbierz bezpłatną kopię MDK, klikając w odpowiedni banner.

Każdy zakup, którego dokonasz na GOG.com w trakcie wyprzedaży, przybliży cię do odblokowania StarCrawlers GRATIS – wystarczy wydać min. 55 zł. StarCrawlers to jedna z najlepszych ukrytych perełek roku 2017. Wyobraź sobie Grimrocka w kosmosie – to połączenie cyberpunku z serialem Firefly, w którym bezwzględne korporacje rywalizują o władzę… a twoje moralnie wątpliwe usługi są im bardzo potrzebne.

Wreszcie, skorzystaj z ponad trzystu ofert rabatowych, nawet do 90%, na klasyki wszech czasów i największe premiery roku, w tym: Furi (-40%), Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (-60%), Heroes of Might and Magic III (-75%), Owlboy (-25%), Dungeon Keeper 2 (-75%), Titan Quest Anniversary Edition (-80%), Little Nightmares (-50%) i wiele innych.

Warto też sprawdzić te fantastyczne gry poniżej 7 zł: We Are The Dwarves z niesamowitym rabatem 92%; do tego Total Annihilation: Commander Pack, Medal of Honor: Allied Assault War Chest, Populous i inne!

Wyprzedaż Black Friday kończy się 28 listopada, o godzinie 23:59.

 

Oferta na MDK za darmo kończy się 23 listopada, o godzinie 15:00.

 

Odblokowanie StarCrawlers wymaga wydania w sumie min. 55 zł na dowolne produkty GOG.com, w trakcie trwania wyprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.