„GHOST IN THE SHELL ” 12 PIERWSZYCH MINUT

Newsy
wtorek, 21 marca 2017 739 Wyświetleń 0 Komentarzy
„GHOST IN THE SHELL ”  12 PIERWSZYCH MINUT

W sobotę 25 marca o godzinie 18:15, na tydzień przed kinową premierą, 1 500 szczęśliwców zobaczy ekskluzywny 12-minutowy fragment filmu „Ghost in the Shell” w wersji 3D w kinach IMAX w 5 miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach. Takich scen nie widziałeś jeszcze w kinie!  Kamera pokazuje każdy etap transformacji Scarlett Johansson w robota oraz spektakularne sceny walki. Wejściówki na pokazy zdobyć będzie można w konkursach.

Na widzów czeka pokaz ekskluzywnego fragmentu filmu „Ghost in the Shell” na gigantycznym ekranie w znakomitej jakości obrazu i dźwięku w wersji 3D w kinach IMAX. Pokazom towarzyszyć będą spotkania ze słynnymi blogerami i youtuberami: w Krakowie gościem specjalnym będzie Marcin Dubiel, w Katowicach wystąpi Stuart Burton (Stuu Games), w Warszawie spotkamy się z samym Blowkiem, poznański pokaz zaszczycą CTSG oraz Sheo, w Łodzi spotkamy się z MKRR3, Bonkolem, Astrofazą i Remigiuszem Maciaszkiem.

Wejściówki na pokazy będzie można zdobyć w konkursach organizowanych przez sieć kin Cinema City, Radio Eska oraz śledząc social media wspomnianych wyżej osób, a także w konkursie na www.facebook.com/tylkohity/

Każdy z uczestników otrzyma wyjątkowy, limitowany plakat z filmu „Ghost in the Shell”

 

Wszystkie pokazy odbędą się 25 marca, o godzinie 18:15 w kinach IMAX:

IMAX Sadyba, ul. Powsińska 31, Warszawa

IMAX Poznań Plaza, ul. K. Drużbickiego 2, Poznań

 

IMAX Punkt 44, ul. Gliwicka 44, Katowice

IMAX Manufaktura, ul. Drewnowska 58, Łódź

 

Film „Ghost in the Shell” bazuje na międzynarodowym sukcesie fenomenu współczesnej popkultury – serii gier, serialu oraz kultowej mangi pod tym samym tytułem. W postać Majora, jedynej takiej hybrydy robota i człowieka, wciela się Scarlett Johansson. Major stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, która została powołana do zwalczania najbardziej niebezpiecznych kryminalistów i ekstremistów. Przed Majorem i Section 9 największe wyzwanie – muszą stawić czoła wrogowi, którego celem jest zniszczenie rozwoju i osiągnięć cyber-technologii Hanka Robotic. Film pełen jest nieprawdopodobnych efektów wizualnych, których walory najlepiej ukaże właśnie technologia IMAX. Premiera kinowa: 31 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.