Gears Tactics dostępne już dziś w abonamencie Xbox Game Pass

Newsy
wtorek, 28 kwietnia 2020 421 Wyświetleń 0 Komentarzy
Gears Tactics dostępne już dziś w abonamencie Xbox Game Pass

Microsoft, wydawca gier Xbox Game Studios, informuje o dostęności gry „Gears Tactics” w abonamencie Xbox Game Pass na PC oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Gears Tactics to szybka, turowa gra strategiczna osadzona 12 lat przed wydarzeniami z pierwszej gry z serii Gears of War. Miasta na planecie Sera zaczynają padać ofiarą potwornego zagrożenia, jakie niesie ze sobą podziemie – hordą Szarańczy. Pośród anarchii, oddział ocalałych jawi się jako ostatnia nadzieja ludzkości. Graj jako Gabe Diaz, rekrutując, wyposażając i dowodząc swoimi oddziałami w desperackiej misji upolowania bezlitosnego i potężnego przywódcy armii szarańczy, Ukkona, złego mistrza, który tworzy potwory. Wbrew wszelkim przeciwnościom walcząc o przetrwanie, przechytrz wroga w wyjątkowo brutalnej, turowej walce taktycznej. Poznaj intensywność jednej z najbardziej cenionych sag gier wideo w nowy, ekscytujący sposób.

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami*. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Wiedźmin, Grand Theft Auto, Mortal Kombat, Tomb Raider czy DOOM. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dostępne w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS. Microsoft uruchomił również program dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate Perks. Dzięki członkostwu gracze, poza dostępem do gier na konsolach Xbox One i komputerach PC z Windows 10, otrzymywać będą regularnie bezpłatne dodatki do gier, zawartość oraz liczne bonusy. Nowe Korzyści będą ogłaszane wraz z aktualizacjami katalogu gier Xbox Game Pass. Użytkownicy nie muszą rejestrować się do programu – wszyscy aktywni subskrybenci usługi znajdą swoje dodatki w zakładce Xbox Game Pass na konsolach Xbox One, w aplikacji Xbox na Windows 10 oraz w aplikacji mobilnej Xbox Game Pass na Android i iOS. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *