Forza Horizon 4 -wersja demonstracyjna jeszcze dziś!

Newsy
środa, 12 września 2018 541 Wyświetleń 0 Komentarzy
Forza Horizon 4 -wersja demonstracyjna jeszcze dziś!

Do premiery Forzy Horizon 4 został niecały miesiąc, lecz wygląda na to, że każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić, jak sprawuje się nowa odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych z otwartym światem nieco wcześniej. W Microsoft Store pojawiła się bowiem karta wersji demonstracyjnej tytułu. Co istotne, ma ona zadebiutować jeszcze dziś na PC oraz Xboksie One.
Forza Horizon 4 tym razem przeniesie graczy do malowniczej Wielkiej Brytanii, gdzie spróbują zostać gwiazdami kolejnej edycji festiwalu samochodowego Horizon. Tytuł, podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, da możliwość chwycenia za kierownicę jednego z ponad 450 aut (przynajmniej w edycji premierowej) z różnych okresów i stanięcia do rywalizacji w szeregu wyścigów oraz konkurencji specjalnych.
Niestety, nie wiemy na razie, co takiego znajdzie się w wersji demonstracyjnej Forzy Horizon 4. Z ważniejszych informacji podano jedynie, że będzie ona ważyła około 27,83 GB. Jednak niezależnie od zawartości wersji demo, jej debiut powinien stanowić doskonałą okazję do sprawdzenia, jak nowa produkcja Playground Games radzi sobie na poszczególnych PC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *