Finały IX Sezonu Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League – już 18 maja w Mediolanie!

Newsy
wtorek, 14 maja 2019 415 Wyświetleń 0 Komentarzy
Finały IX Sezonu Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League – już 18 maja w Mediolanie!

Osiem drużyn z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Pro League pojawi się w dniach 18-19 maja w Palazzo del Ghiaccio w Mediolanie, aby rywalizować o tytuł mistrzów Pro League. W IX sezonie Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Pro League całkowita pula nagród wynosi 626 tysięcy dolarów.

 

Zapraszamy do śledzenia rywalizacji na żywo, 18 maja od godziny 12:30 i 19 maja od 13:30 czasu polskiego, na kanale Twitch.tv/rainbow6PL. Zmagania drużyn komentować będzie Karol „Alban” Pakosz oraz Patryk „Kiks” Cieszyński. W sobotę, 18 maja, po ceremonii otwarcia, odbędą się ćwierćfinały. W niedzielę, 19 maja, rozegrane zostaną półfinały, następnie odbędzie się panel, podczas którego ujawniona zostanie kolejna operacja Rainbow Six Siege, a wreszcie epicki IX sezon rywalizacji Pro League zakończy się wielkim finałem, podczas którego wyłonieni zostaną mistrzowie.

Imprezę na scenie prowadzić będzie Matt Andrews, wspomagany przez Ghassana Finge. Pojawi się też wielu innych utalentowanych streamerów i analityków oraz oczywiście ósemka finalistów:

Pierwszy ćwierćfinał:

Fnatic: Fnatic to międzynarodowa drużyna australijska, reprezentująca region APAC. Po efektownym występie w finale sezonu VIII i Six Invitational, Fnatic zmierzą się z innym reprezentantem APAC.

kontra

NORA-Rengo: Znani z efektownego stylu gry, Nora Rengo dobrze czują się na arenie międzynarodowej. W pierwszym ćwierćfinale będą jednak musieli zmierzyć się z Fnatic.

Drugi ćwierćfinał:

Team Empire: Ta rosyjska drużyna zrobiła wrażenie na komentatorach i widzach od czasu błyskawicznego awansu w Pro League podczas wielkiego finału Six Invitational 2019. Są najwyżej rozstawioną drużyną z Europy i będą musieli zmierzyć się z amerykańskim DarkZero Esports.

kontra

DarkZero Esports: DarkZero to drużyna doświadczonych graczy. Choć w poprzednich dwóch sezonach kiepsko im się wiodło, ostatecznie udało im się osiągnąć poziom międzynarodowy. W pierwszym ćwierćfinale DarkZero zmierzą się z Empire.

Trzeci ćwierćfinał:

LeStream Esport: Z drugiego miejsca w Europie startują LeStream Esport, którzy mogą poszczycić się stabilną formą w sezonie IX. Ich ostatnie występy w krajowej Pro League udowodniły, że mogą stanowić spore wyzwanie dla FaZe.

kontra

FaZe Clan: Najlepszy zespół sezonu IX w latynoamerykańskiej Pro League, FaZe Clan dotarli też do finału sezonu VIII w Rio – zmierzyli się wtedy w G2 esports. W pierwszym starciu zmierzą się z LeStream, tym razem bez wsparcia lokalnych kibiców.

 

Czwarty ćwierćfinał:

Immortals: Druga drużyna regionu Ameryki Łacińskiej, prowadzona przez Norys, zdobyła bilet do Mediolanu w swoim ostatnim starciu. W pierwszym pojedynku zmierzą się z Evil Geniuses.

kontra

Evil Geniuses: Członkowie Evil Geniuses nie zasmakowali zwycięstwa od czasu zgarnięcia całej puli podczas Six Invitational 2017. Ich odwiecznych rywali, G2 Esports, nie ma tym razem w stawce, a więc mają nadzieję, że uda im się zdobyć mistrzostwo świata dla regionu Ameryki Północnej. W pierwszym starciu mierzą się z Immortals.

Więcej szczegółów o wydarzeniu znaleźć można tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.