Film „Ball and Chain” z Dwaynem Johnsonem i Emily Blunt trafi na Netflix

Newsy
poniedziałek, 18 maja 2020 534 Wyświetleń 0 Komentarzy
Film „Ball and Chain” z Dwaynem Johnsonem i Emily Blunt trafi na Netflix

Netflix zakupił prawa do filmu Ball and Chain, w którym występują Dwayne Johnson i Emily Blunt.

Luźno oparty na komiksie z lat 90. ubiegłego wieku film „Ball and Chain” opowiada historię skłóconego małżeństwa obdarzonego supermocami, które objawiają się wyłącznie wtedy, gdy para jest razem.

Scenariusz: Nominowana do Oscara Emily V. Gordon („I tak cię kocham”, „Little America”) zaadaptuje historię opowiedzianą w komiksie Scotta Lobdella z lat 90. pod tym samym tytułem
Producenci: Dwayne Johnson, Dany Garcia i Hiram Garcia (Seven Bucks Productions), Kevin Misher (Misher Films) oraz Emily Blunt (Ledbury Productions).
Producenci wykonawczy: Andy Berman (Misher Films) oraz Scott Lobdell
„Bardzo cieszymy się zarówno na dalszą współpracę z Netflix, jak i na wprowadzenie »Ball and Chain« do świata Seven Bucks. Nasze partnerstwo z firmą Netflix opiera się na wspólnym priorytecie, jakim jest inwestowanie w opowieści, które przemawiają do globalnej publiczności. Niesamowita chemia pomiędzy odtwórcami głównych ról i doskonale poprowadzona historia z pewnością zachwycą fanów z całego świata. Nie możemy się już doczekać chwili, w której powołamy tę elektryzującą opowieść do życia”, opowiada Dany Garcia, producentka filmu i współzałożycielka Seven Bucks Productions.

„Jedną z najważniejszych inicjatyw Seven Bucks jest poszukiwanie jak najlepszych platform do przedstawienia wciągających i inspirujących historii widzom na całym świecie. Netflix jest dla nas doskonałym partnerem do realizacji tej zakrojonej na szeroką skalę komedii romantycznej o superbohaterach. Cieszymy się, że znów mamy okazję współpracować z ekipą Netflix. Cieszy mnie też fakt, że przenosząc na ekran scenariusz Emily V. Gordon, ponownie nawiążę współpracę z moją przyjaciółką Emily Blunt, tym razem nie tylko przed kamerami, ale również w charakterze partnera produkcji”, mówi Dwayne Johnson, gwiazda filmu, producent i współzałożyciel Seven Bucks Productions.

„Pomiędzy Dwaynem a Emily widzać chemię, jakiej w tej chwili nie ma nikt inny w całej branży. To doskonały duet do przeniesienia na ekran tej elektryzującej historii o superbohaterach według scenariusza Emily V. Gordon. Dzięki nim »Ball and Chain« wzniesie się na całkiem nowy poziom. Nie wyobrażamy sobie lepszych partnerów do tego przedsięwzięcia niż Emily Blunt, Dwayne, Seven Bucks i Kevin Misher”, stwierdza Scott Stuber, dyrektor ds. filmów oryginalnych w firmie Netflix.

Johnson i Blunt wspólnie występują także w filmie Disneya „Wyprawa do dżungli”, którego premiera odbędzie się latem przyszłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *