Fast Pass PlayStation dla mediów podczas PGA 2018

Newsy
środa, 10 października 2018 534 Wyświetleń 0 Komentarzy
Fast Pass PlayStation dla mediów podczas PGA 2018

Sony Interactive Entertainment Polska pragnie przypomnieć, że na PGA 2018 przygotuje oficjalne stoisko dedykowane PlayStation VR. Dla wszystkich dziennikarzy zainteresowanych odwiedzeniem strefy, przygotowaliśmy specjalne przepustki pozwalające na dostęp do stanowisk bez czekania w kolejce. Wszystkich chętnych do wypróbowania najnowszych tytułów na platformę PlayStation VR prosimy o informację, którego dnia odwiedzą strefę PlayStation, aby przygotować odpowiednią ilość przepustek. Podczas targów będzie można wypróbować zbierającego bardzo wysokie oceny hitu ASTRO BOT: Rescue Mission, sprawdzić swoje umiejętności w taktycznej rozgrywce multiplayer w Firewall: Zero Hour czy przedpremierowo zagrać w Tetris Effect oraz Blood & Truth.

Strefa PlayStation VR ulokowana będzie w hali 8A i dostępna dla graczy podczas całego trwania targów.

Poza dedykowaną strefą PlayStation VR konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro będą obecne na stoiskach partnerów Sony Interactive Entertainment Polska. Na graczy czekać będzie m.in. strefa wspierana przez PlayStation Plus, na której będzie można sprawdzić tryb multiplayer Call of Duty: Black Ops 4, która światową premierę będzie mieć 12 października.

Poznań Game Arena 2018 to największe w Polsce targi poświęcone grom wideo, rozrywce i multimediom. Odbędą się w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 12-14 października 2018 r. Impreza jest otwarta dla publiczności (biletowana).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.