FAST & FURIOUS CROSSROADS NA PLAYSTATION 4, XBOX ONE I PC W MAJU 2020

Newsy
piątek, 13 grudnia 2019 725 Wyświetleń 0 Komentarzy
FAST & FURIOUS CROSSROADS NA PLAYSTATION 4, XBOX ONE I PC W MAJU 2020

Premiera na PlayStation®4, Xbox One i komputery PC w maju 2020 roku. Dziewiąty rozdział filmowej sagi Szybkich i wściekłych trafi do amerykańskich kin 22 maja 2020 roku. Szczegóły polskiej edycji gry zostaną podane w późniejszym terminie.

 

Nowa historia i wypełniony bohaterami, gadżetami, samochodami i filmową akcją Fast & Furious Crossroads zapewni pulsującą tętnem rozgrywkę zarówno w trybie opowieści dla jednego gracza, jak i w trybie wieloosobowym, który wkrótce zostanie przedstawiony.

 

Tryb fabularny Fast & Furious Crossroads wzbogaca uniwersum Szybkich i wściekłych – Vin Diesel, Michelle Rodriguez i Tyrese Gibson, jako Dom, Letty i Roman, ponownie wcielają się w rolę kultowych postaci w pełnej akcji przygodzie rozgrywającej się w niesamowitych miejscach na całym świecie.

 

Do obsady dołączają Sonequa Martin-Green (STAR TREK: Discovery, The Walking Dead) oraz Asia Kate Dillon (BILLIONS, John Wick: Chapter 3 – Parabellum).

 

Gracze będą podróżować od ulic egzotycznych miejsc do mrocznego świata międzynarodowego szpiegostwa, dokonując szybkich skoków i wyczynów, aby zapobiec nowemu zagrożeniu.

 

Szybcy i wściekli pozostają jedną z najbardziej popularnych franczyz wszech czasów, która wciąż wprowadza innowacje w niecodzienny sposób”, powiedział Jim Molinets, Senior Wiceprezes Produkcji w Uniwersal Games i Digital Platforms. „Fast & Furious Crossroads to autentyczne przeżycie, które pozostaje wierne serii, wzmacniając jej charakterystyczne, uwielbiane przez fanów składowe – gwiazdorską obsadę, historię na wysokim poziomie, ryzykowną akcję, więzi rodzinne i oczywiście szybkie auta.”

„Cieszymy się, że możemy być częścią tej ogromnej globalnej franczyzy i zapewnić fanom Szybkich i wściekłych możliwość zapoznania się z akcją, samochodami i gadżetami, które znają i kochają”, powiedziała Katrin Darolle, Dyrektor Publikacji w BANDAI NAMCO Entertainment Europe. „Jesteśmy zaangażowani w tworzenie i rozwój atrakcyjnych gier, a Fast & Furious Crossroads dołącza do stale rosnącej oferty gier stworzonych przez BANDAI NAMCO dla fanów na całym świecie.”

Dla nas, jako fanów serii, to zaszczyt móc rozszerzyć serię Szybkich i wściekłych do świata gier wideo z zupełnie nową historią, wprowadzeniem nowej ekipy związanej z uwielbianymi postaciami, oraz kultowymi i oszałamiającymi scenografiami”, powiedział Andy Tudor, Dyrektor Kreatywny w Slighty Mad Studios. „Z easter eggami dla fanów i intensywnym trybem dla wielu graczy, Fast & Furious Crossroads stawia graczy za kierownicą podczas ekscytującego kursu kolizyjnego.”

 

Gra Szybcy i Wściekli Crossroads jest tworzona przez Slightly Mad Studios, studio przejęte niedawno przez Codemasters, nagradzanego brytyjskiego producenta i wydawcy gier wideo, specjalizującego się w wysokiej jakości grach wyścigowych. Gra zadebiutuje w maju 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *