FAR CRY NEW DAWN ZAPRASZA GRACZY W POSTAPOKALIPTYCZNE REALIA

Newsy
piątek, 07 grudnia 2018 555 Wyświetleń 0 Komentarzy
FAR CRY NEW DAWN ZAPRASZA GRACZY  W POSTAPOKALIPTYCZNE REALIA

Podczas gali The Game Awards 2018, firma Ubisoft ujawniła Far Cry New Dawn, najnowszą odsłonę tej popularnej serii. Akcja gry toczyć się będzie w przepięknym, postapokaliptycznym świecie, a jej premierę wyznaczono na 15 lutego 2019 roku. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej na konsolach PlayStation4 i Xbox One oraz na komputerach PC.

Akcja Far Cry New Dawn toczy się siedemnaście lat po globalnej katastrofie nuklearnej i przedstawia graczom przepiękne, ale bardzo odmienione hrabstwo Hope County w stanie Montana.
Z chaosu wojny wyłoniło się nowe życie, ale ci którym udało się przetrwać zagładę, zmierzą się z nowym zagrożeniem – bezwzględnymi bandytami i ich przywódczyniami. Bliźniaczki Mickey i Lou  wychowały się na pograniczu gdzie nie obowiązywało żadne prawo. Spotykamy je gdy wspólnie najeżdżają Hope County, aby splądrować wszelkie dostępne tam zasoby. By odeprzeć to niszczycielskie zagrożenie, gracze muszą pomóc ocalałym rosnąć w siłę, wytwarzać chałupniczy arsenał, a także zawiązywać niespodziewane sojusze.

W swojej głównej siedzibie gracze przygotują się do walki z zagrożeniem ze strony bandytów. Baza, zwana Prosperity, stanie się fortecą ocalałych. To tutaj będzie można wytwarzać amatorską broń
i pojazdy, a także szkolić tam swoje „Spluwy do wynajęcia”.  System wirtualnych pomocników z Far Cry 5 powróci razem z częścią doskonale znanych już graczom postaci. Wraz z dokonanymi postępami, można będzie ulepszać bazę i wytwarzać coraz potężniejszą broń oraz wyposażenie. Baza stanie się także miejscem wypadowym do wypraw – po raz pierwszy w historii Far Cry przygoda przestaje mieć tylko lokalny charakter. Wyprawy rozgrywać się będą w powszechnie znanych miejscach na terenie Stanów Zjednoczonych, od bagnistych mokradeł po malownicze kaniony. Dzięki wyprawom gracze przemieszczą się do unikatowych lokacji, w których zdobędą pakiety cennych materiałów.

Wyprodukowane przez Ubisoft Montreal, przy współpracy Ubisoft Shanghai, Ubisoft Kiev i Ubisoft Bucharest, Far Cry New Dawn jest pierwszoosobową strzelaniną, rozgrywającą się w całkowicie otwartym świecie. Far Cry New Dawn to spinn-off Far Cry 5, który przenosi graczy do postapokaliptycznego świata, gdzie muszą się zmierzyć z nowym zagrożeniem. Do rąk graczy zostanie oddana kampania fabularna, którą będą mogli przejść samodzielnie lub w kooperacji online wraz ze swoim znajomym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *