Falkon 2016 – Nowy Koordynator i zmiany

Newsy
środa, 23 marca 2016 1058 Wyświetleń 0 Komentarzy
Falkon 2016 – Nowy Koordynator i zmiany

Falkon to jedno z większych wydarzeń popkulturowych w Polsce. Impreza wobec której nie da się przejść obojętnie.

Ten kilkudniowy konwent odwiedza od kilku do kilkunastu tysięcy fanów, którzy mogą wziąć udział w wyjątkowych prelekcjach, konkursach i pokazach.

W tym roku zmieni się nie tylko jego konwencja pod względem planu, ale również starą kadrę wyjadaczy zastąpi nowa, posiadająca interesujące pomysły jak i siły witalne.

Na swojej stronie na Facebooku została opublikowana informacja o zmianie wieloletniego Koordynatora Głównego – Krzysztofa Księskiego, który przez 16 lat poświęcał niezliczoną ilość godzin, aby tworzyć najlepszą imprezę we wszystkich możliwych realnych i fantastycznych wszechświatach.

Krzyś-Miś” był (i będzie) związany z Falkonem od samego początku, kiedy jeszcze nikt nie wyobrażał sobie, że mały konwent urośnie do ogólnopolskiego, corocznego święta fantastów. To za sprawą jego pracy i głowy pełnej niesamowitych rozwiązań możemy ciągle tak prężnie rozwijać Falkon, ale też przekraczać własne bariery (choćby dowieść, że można nie spać ani minuty przez cały weekend) i szlifować różnorakie zdolności. Cała ekipa organizatorów i wolontariuszy składa podziękowania za fantastyczną robotę oraz współpracę!” – czytamy w zamieszonym poście. 

 

Kto go zastąpił? W tym roku funkcję Koordynatora Głównego sprawuje Daniel „Delfin” Furlepa, wcześniej znany jako Koordynator ds. Marketingu. Nowy szef pragnie zapewnić o utrzymywaniu konwentowo-przyjacielsko-rodzinnego klimatu Falkonu ze szczególnym naciskiem na program. Priorytetem tegorocznej edycji (poza dopracowaniem niektórych ważnych spraw logistycznych) będzie dopasowanie programu na potrzeby każdego uczestnika, niezależnie od wieku, płci, czy poglądów politycznych.

 

Zapowiada się interesująco, zwłaszcza, że Daniel to człowiek z masą pomysłów jak i kontaktów, któremu nie straszne jest wejście na  płaszczyzny nowe i niezbadane jeśli chodzi o Falkon.

Post ten ujawnił jeszcze jedną informację. Mianowicie konwencje tegorocznego Falkonu. Po zamieszczonym zdjęciu można przypuszczać, że w tym roku to komiks będzie dominował na Falkonie!

Zresztą pożyjemy zobaczymy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *