Esportowa fala ruszyła…bilety i oficjalna strona Games Clash Masters dostępne!

Newsy
piątek, 05 lipca 2019 523 Wyświetleń 0 Komentarzy
Esportowa fala ruszyła…bilety i oficjalna strona Games Clash Masters dostępne!

W trakcie finałów  Games Clash Masters, najlepsi gracze CS:GO z Polski i zagranicy toczą w Gdyni esportową walkę o trofeum oraz 100 000 dolarów. Kolejna, druga edycja wydarzenia odbędzie się 21-22 września. Już dziś można zdobyć bilety na festiwal esportu nad polskim morzem, gdzie na kilka dni Gdynia Arena zgromadzi fanów gier elektronicznych. Znajdują się one na oficjalnej stronie  http://gamesclash.pro/

Bilety standardowe oraz opcje specjalne to jednak nie wszystko, co znalazło się na oficjalnej stronie Games Clash Masters. Uczestnicy wybierający się na widowisko w Gdyni znajdą tam również  wiele potrzebnych wskazówek i informacji o turnieju i wydarzeniu, a także mają możliwość poznania pierwszych atrakcji, które wejdą w program festiwalu. Przed kupnem biletu warto zwrócić uwagę na obowiązujące  zniżki – dzieci do 6. roku życia, osoby po 70. roku życia oraz osoby z widoczną niepełnosprawnością wejdą na wydarzenie za darmo, a posiadaczom Karty Gdynia Rodzinna oraz mieszkańca Gdyni przysługują dodatkowe, tańsze bilety.
Już dziś zaprezentowany został  skład ekspertów. Do znanych z zeszłego roku postaci świata esportu,  dołączy Filip „Testree” Mątowski oraz Łukasz „Prawus” Ganczewski. Wkrótce na stronie zaczną pojawiać się również specjalne artykuły, które pozwolą przybliżyć wydarzenie i jego charakter zarówno fanom esportu, jak osobą, które spotkają się z nim po raz pierwszy. Dodatkowo na stronie  dostępne są już formularze rejestracji dla mediów, influencerów oraz szkół, dla których zostaną przygotowane warsztaty edukacyjne w piątek 20 lipca poprzedzający wydarzenie otwarte dla uczestników.
Esportowa fala ruszyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *