Elite Dangerous: Legendary Edition na PlayStation 4 i Xbox One

Gry
wtorek, 27 czerwca 2017 566 Wyświetleń 0 Komentarzy
Elite Dangerous: Legendary Edition na PlayStation 4 i Xbox One

ELITE DANGEROUS: LEGENDARY EDITION NA PLAYSTATION4 I XBOX ONE OD DZIŚ W SPRZEDAŻY

Elite Dangerous po raz pierwszy na konsolę PlayStation4

Pudełkowe wydanie gry zawiera przepustkę sezonową i specjalną walutę do wydania w grze

HTTP://zalacznik.wp.pl/d645/image001.jpg?p=1.2&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0&wid=31809&POD=1&type=&zalf=Nowe&tsn=149859230343556541&sid=08ff0d86b81b916750e276c5b361e851

Elite Dangerous w wersji Legendary Edition. Gra będąca połączeniem symulatora statku kosmicznego z walkami w przestrzeni kosmicznej oraz gry ekonomicznej dostępna jest w pudełkowym wydaniu w angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation4 oraz Xbox One.

Elite Dangerous: Legendary Edition zawiera grę Elite Dangerous, przepustkę sezonową Elite Dangerous: Horizons oraz bonus w postaci 1,000 wirtualnej waluty przeznaczonej do wydania w grze na kosmetyczne ulepszenia.

Trailer do Elite Dangerous: Legendary Edition można obejrzeć tutaj.

Elite Dangerous to sandboksowy symulator statku kosmicznego, który umożliwia handel, eksplorację, walkę w przestrzeni kosmicznej oraz pozwala na wykonywanie niezliczonej ilości misji jak również interakcje z innymi graczami. Przejmij kontrolę nad własnym statkiem kosmicznym w pełnej niebezpieczeństw galaktyce. W roku 3300, na całej długości ogromnej przestrzeni wiernie odwzorowanej Drodze Mlecznej, galaktyczne supermocarstwa sieją spustoszenie prowadząc między sobą konflikty zbrojne. Niektórzy nazwą cię swoim sprzymierzeńcem, inni – piratem, łowcą nagród, przemytnikiem, badaczem, zabójcą, bądź też bohaterem… Wyrusz samemu bądź z przyjaciółmi, walcz za swoje przekonania bądź porzuć je całkowicie; to właśnie twoje decyzje będą miały ogromne znaczenie dla ciągle piszącej się historii…

Rozpocznij swoją przygodę, mając w posiadaniu jedynie mały statek i garść kredytów, i zrób wszystko co w twojej mocy aby uzyskać umiejętności, wiedzę, bogactwo oraz władzę aby stanąć w szeregach najlepszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.