Elder Scrolls Online – Sezon Smoka oficjalnie rozpoczęty

Newsy
środa, 13 marca 2019 569 Wyświetleń 0 Komentarzy
Elder Scrolls Online – Sezon Smoka oficjalnie rozpoczęty

Sezon Smoka oficjalnie rozpoczęty! W dniu dzisiejszym ZeniMax Online Studios udostępniło najnowszy pakiet DLC do The Elder Scrolls Online Wrathstone, który zawiera dwa lochy i jest już dostępny na PlayStation 4 i Xbox One. Bezpłatną 21. aktualizację, przynoszącą serię ulepszeń i nowych funkcji, można też pobrać od dziś, na PlayStation 4 i Xbox One. Od 25 lutego Wrathstone dostępne jest także na PC i Mac.

Wrathstone rozpoczyna całoroczny Sezon Smoka dwoma nowymi lochami – Depths of Malatar i Frostvault. Dodatek będzie prowadził do wydarzeń z epickiego rozdziału Elsweyr, który pojawi się 4 czerwca, po raz pierwszy wprowadzając do ESO smoki. W każdym lochu znajdziemy połowę starożytnej tablicy Wrathstone czyli klucza, którego użyje później Abnur Tharn, aby otworzyć Sale Kolosa i przypadkowo uwolnić smoki w Elsweyr.

Bohaterowie ESO będą musieli pokonać mroczne lochy i odnaleźć obie połówki tablicy Wrathstone. W Depths of Malatar wyruszymy do starożytnych ruin Ayleid, ukrytych głęboko pod tajemnym cesarskim fortem, a Frostvault poprowadzi nas przez pełen pułapek, strzeżony przez automaty i zamieszkały przez gobliny krasnoludzki skarbiec.

Oba lochy można ukończyć na poziomach trudności Normal, Veteran i Veteran Hard. Po ukończeniu tych czteroosobowych wyzwań, gracze otrzymają potężne nowe zestawy przedmiotów i niepowtarzalne elementy kolekcjonerskie, takie jak nowa skórka czy chowaniec niebiorący udziału w walkach. Pakiet DLC Wrathstone jest dostępny bezpłatnie dla członków ESO Plus, a pozostali gracze mogą go zakupić w Crown Store w grze.

Obok nowego pakietu lochów dostępna jest także 21. aktualizacja, zawierająca liczne usprawnienia i nowe funkcje, bezpłatnie dla wszystkich graczy. Pojawia się między innymi nowa mapa Battlegrounds, nagrody PvP, zmiany w zdolnościach pasywnych, aktualizacje handlarza gildii i nie tylko.

Pełny przegląd 21. aktualizacji i nowego DLC znaleźć można w zapowiedzi Wrathstone i 21. aktualizacji, dostępnej na stronie ESO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *