Ekskluzywny bonus w WRC 6!

Gry
czwartek, 15 września 2016 641 Wyświetleń 0 Komentarzy
Ekskluzywny bonus w WRC 6!

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner BigBen Interactive na rynku polskim, ujawnia dodatki do zamówień przedpremierowych WRC 6. Najnowsza odsłona oficjalnej gry Rajdowych Mistrzostw Świata, zadebiutuje na sklepowych półkach 7 października na PC oraz konsole – PlayStation 4 i Xbox One.

Gracze zamawiający WRC 6 przed premierą otrzymają samochód testowy YARIS WRC, który prezentowany jest na poniższym materiale filmowym:

 

Gracze zamawiający WRC 6 przed premierą otrzymają na wyłączność samochód testowy YARIS WRC, stworzony przez Toyota Gazoo Racing. Toyota brała udział w rajdach WRC w latach 1973-1999, zdobywając czterokrotnie mistrzostwo kierowców oraz trzykrotnie najwyższe podium w zmaganiach producentów. Po ponad 5000 kilometrów jazd testowych w 2016 roku, Toyota jest gotowa do powrotu do rajdów w 2017, z nowym samochodem YARIS WRC. Auto, wyczekiwane przez fanów rajdów, będzie dostępne we wszystkich trybach gry, włącznie z rozgrywką wieloosobową. Toyota YARIS WRC będzie dostępna już w październiku w grze WRC 6. W regularnych rozgrywkach rajdowych pojawi się w sezonie 2017.

WRC 6 na polskim rynku wydaje Techland. Gra zadebiutuje 7 października w wersjach na komputery PC (199,90 zł), PlayStation 4 oraz Xbox One (259,90 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.