EGO Worlds na Nintendo Switch już jesienią!

Newsy
poniedziałek, 17 lipca 2017 523 Wyświetleń 0 Komentarzy
EGO Worlds na Nintendo Switch już jesienią!

Już jesienią do sprzedaży trafi LEGO Worlds na Nintendo Switch. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej. Za lokalizację odpowiada QLOC S.A.

LEGO Worlds na Nintendo Switch można zamówić w przedsprzedaży m.in. na  muve.pl oraz  gry-online.pl. Kopie fizyczne pozwolą na dostęp do dwóch pakietów zawartości do pobrania, w tym pakietu klasycznego kosmosu.

LEGO Worlds gracze wyruszają na kreatywną przygodę, by zasłużyć sobie na tytuł Architekta. Będą szukać skarbów, ukrytych w zarówno zabawnym, jak i fantastycznym wachlarzu wirtualnych miejsc. Ożywają one dla nich dzięki nieprzeliczonemu mrowiu pojazdów i stworzeń – od piernikowych ludków na słoniach przez prehistoryczne damy, które straszą niedźwiedzie polarne, po bagienne policyjne helikoptery, balony z gorącym powietrzem i arktyczne skutery śnieżne. Gracze mogą dążyć ku architektonicznej chwale, pomagając po drodze innym postaciom LEGO – znajdując miecz dla egipskiej królowej, broniąc rybaka przez inwazją olbrzymich trolli, czy też budując cyklopowi dom. Biomy i dzieła wzrastają na wszelkie sposoby, jakie tylko wymarzy sobie gracz: czy to klocek po klocku, czy może poprzez stawianie przygotowanych już olbrzymich struktur LEGO lub też kształtowanie i zdobienie samego krajobrazu za pomocą cudownych, stworzonych w tym celu narzędzi. Z kolei tryb sieciowy LEGO Worlds pozwala tworzyć pomosty między światami twórców, co umożliwia wzajemne i wspólne zwiedzanie swoich włości i branie udziału w konkurencjach bądź kooperacjach tworzonych również przez graczy.

 

Gra LEGO Worlds dostępna jest również na systemie rozrywki PlayStation4, Xbox One i komputery PC. Zwiastuny gry dostępne są tutaj:

        Pierwszy oficjalny zwiastun

        Zwiastun premierowy

        Sandbox mode

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.