Dziś premiera pudełkowego wydania gry Monster Hunter World na PC

Newsy
poniedziałek, 03 września 2018 489 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dziś premiera pudełkowego wydania gry Monster Hunter World na PC

Od dziś, 3 września, gra Monster Hunter World jest dostępna wydaniu pudełkowym na komputery osobiste. Gra ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Warto zaznaczyć, że:

·         Pudełkowa wersja gry Monster Hunter World jest oferowana w bardzo dobrej cenie.

·         Gra została wydana na płytach DVDdzięki czemu gracze nie muszą pobierać dużej liczby danych z Internetu.

·         Wydane dotychczas dodatki do gry, dedykowane konsolowej wersji Monster Hunter World, są dostępne dla posiadaczy wersji na komputery osobiste za darmo.

Dodatki, dostępne w fizycznym wydaniu gry Monster Hunter World:

·         Pancerz Genezy – zwiększa obronę oraz wzmacnia umiejętności zbierania przedmiotów

·         Amulet Sprzyjającego Wiatru – wzmocnienie umiejętności zwiększających siłę ataku i zmniejszających obrażenia

Gra Monster Hunter World ukazała się na początku tego roku na konsole, zyskała tytuł najlepiej sprzedającej się gry w całej historii firmy Capcom, dzięki ponad 8 milionom kopii sprzedanych na całym świecie. W Monster Hunter World na PC gracze ponownie wcielą się w łowców i zapolują na przeogromne bestie, czyhające w rozległych ekosystemach, zarówno w trybie solo kooperacyjnym, do czterech graczy maksymalnie.

W Monster Hunter: World czeka nas podróż śladami pradawnych smoków, które raz na dekadę podejmują się migracji przez wielkie morze, a miejscem ich przeznaczenia jest ląd zwany Nowym Światem. Otrzymując zadania od Komisji Badawczej, gracze wyruszą na wielką wyprawę przez wielki i tajemniczy ląd, by zgłębić jego sekrety i panujące tam zjawiska. Gdy myśliwi wypełniają powierzone im misje, wzrok Komisji Badawczej skupiony jest na Zorah Magdaros – kolosalnym starszym smoku, wyrastającym nad ziemią niczym wulkan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.