DZIŚ PREMIERA PODWÓJNYCH WYDAŃ GIER TEAM17

Newsy
wtorek, 12 listopada 2019 379 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA PODWÓJNYCH WYDAŃ GIER TEAM17

Dzisiaj do sklepów trafiły pakiety znanych i lubianych gier z serii Overcooked! Rozgotowani, Worms i The Escapist w podwójnych wydaniach na PlayStation 4 i Xbox One. Dodatkowo 26 listopada ukaże się również zestaw Overcooked! Na konsolę Nintendo Switch. Warto nadmienić, że gry są dostępne w bardzo dobrych cenach.

Na podwójne wydania gier Team 17 składają się:

Zestaw Worms Battlegrounds + Worms W.M.D. na PlayStation®4 i Xbox One
Zestaw The Escapist + The Escapist 2 na PlayStation®4 i Xbox One
Zestaw Overcooked! Rozgotowani + Overcooked! 2: Rozgotowani na PlayStation®4, Xbox One i Nintendo Switch

Worms Battlegrounds + Worms W.M.D.

Przygotuj się na wojnę robali i dwa razy więcej zabawy w grach Worms Battlegrounds i Worms W.M.D., dostępnych teraz w podwójnym pakiecie!

Worms™ Battlegrounds łączy przyjaciół i rodziny w chwalebnym wysiłku samodoskonalenia, światowej dominacji i wybuchowych owiec. Dołącz do znajomych i stwórzcie budzącą grozę drużynę, która odciśnie swe piętno w rankingach. Worms™ Battlegrounds to szaleńczy deathmatch dla wielu graczy oraz 35 wyzwań dla pojedynczego gracza!

Worms™ powracają w swojej najbardziej niszczycielskiej jak dotąd odsłonie! Niesamowita, ręcznie rysowana grafika 2D, ulubiona przez graczy broń, wytwarzanie, pojazdy, budynki oraz tryby Forty i Wyzwolenie – Worms W.M.D. to szczytowe osiągnięcie serii Worms!

Zestaw ukazał się na platformy PlayStation®4 i Xbox One. Gra Worms™ Battlegrounds jest dostępna w angielskiej wersji językowej, a Worms W.M.D. w polskiej wersji językowej.

The Escapist + The Escapist 2

Zacznij planować kolejną ucieczkę – gry The Escapists i The Escapists 2 zostają zamknięte razem w podwójnym pakiecie!

The Escapists to niepowtarzalna symulacja więzienia, w której musisz wytworzyć i połączyć wiele przedmiotów, aby zrealizować plan odważnej ucieczki. Aby pokonać dziesięć pełnych wyzwań zakładów karnych musisz się zakradać, wytwarzać, a nawet dosłownie walczyć o wolność!

The Escapists 2 to kolejny zestaw ucieczek, z jeszcze większą liczbą elementów do wytworzenia i możliwościami personalizacji skazańców. Wydostań się z ciupy… jeszcze raz!

Graj online w maksymalnie cztery osoby albo dołącz do nawet trzech innych kryminalistów na kanapie w trybie dla wielu graczy – online lub lokalnie. Zbrodnia nie popłaca, ale może uda się uniknąć odsiadki?

Zestaw jest dostępny na platformy PlayStation®4 i Xbox One w angielskiej wersji językowej.

Overcooked! Rozgotowani + Overcooked! 2: Rozgotowani

Przygotuj się na podwójną porcję wspólnego gotowania – Overcooked! Rozgotowani i Overcooked! 2: Rozgotowani! są teraz dostępne razem,
w chaotycznej harmonii.

Overcooked! Rozgotowani – graj solo lub weź udział w klasycznych, chaotycznych wyzwaniach współpracy dla czterech graczy na kanapie – dostępne są też tryby rywalizacji! Przygotuj szereg potraw i współpracuj, aby stworzyć absolutnie wydajny zespół!

Overcooked! 2: Rozgotowani – Overcooked! powraca z dokładką chaotycznej akcji kulinarnej! Wracaj do Cebulowego Królestwa i zbierz swój zespół szefów kuchni w klasycznym trybie współpracy na kanapie lub online, dla maksymalnie czterech graczy. Trzymaj się fartucha… czas ocalić świat (znowu!)

Siekaj, smaż i podawaj potrawy w serii niekonwencjonalnych kuchni. Graj ponad 20 szefami kuchni na 75 poziomach, w obu grach!

Zestaw dostępny na platformy PlayStation®4 i Xbox One ukazał się 12 listopada i zawiera gry Overcooked! Rozgotowani w angielskiej wersji językowej, Overcooked! 2: Rozgotowani! w polskiej wersji językowej. Zestaw na Nintendo Switch trafi do sklepów 26 listopada w angielskiej wersji językowej.

Podwójne wydania gier Team17 kupisz m.in. na Grymel.pl, Konsoleigry.pl i 3kropki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *