DZIŚ PREMIERA GRY ZOMBIE ARMY 4: DEAD WAR

Newsy
wtorek, 04 lutego 2020 497 Wyświetleń 0 Komentarzy
DZIŚ PREMIERA GRY ZOMBIE ARMY 4: DEAD WAR

Dziś do sprzedaży trafiła nowa gra studia Rebellion (Sniper Elite 4, Strange Brigade) Zombie Army 4: Dead War. Armię nieumarłych pokonacie w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Nowa, szokująca kampania

Ruch oporu pokonał Zombie Hitlera i posłał go do piekła – lecz martwi znowu powstali z jeszcze bardziej wygłodniali!

Kontynuuj alternatywną historię z Zombie Army Trilogy na nowych ogromnych poziomach i odkryj złowieszczy plan, który przeciągnie Survivor Brigade przez całe Włochy i dalej! Walcz z siłami ciemności w wypełnionych trupami kanałach, przeżyj Zombie Zoo i dotrzyj do mrocznych, niewyobrażalnych miejsc, których żaden człowiek nie widział nigdy wcześniej… i przeżyj, by opowiedzieć innym swoją historię.

Nagradzany system strzelania

Doświadcz definiującą gatunek balistykę znaną z serii Sniper Elite i użyj ją przeciwko wleczącym się hordom potępionych!

Usprawniona kamera pośmiertna i rozczłonkowywanie

Pośmiertna kamera X-Ray powraca! Oglądaj w obrzydliwie wspaniałym zwolnionym tempie, jak kule, bomby i inne miażdżą kości i organy w rentgenie. Zachwyć się, gdy pociski rozdzierają zgniłą kończyny lub dwie, a mimo tego martwi nie przestają nacierać!

Modyfikacje i progresja

 

Wraz z progresem zbuduj pogromcę, który ci odpowiada! Widzisz siebie jako anioła stróża? Przyjmuj więcej obrażeń niż gracze z twojej drużyny! Lubisz obrotówę, którą właśnie zobaczyłeś? Czemu nie weźmiesz jej ze sobą? Zabijaj ze stylem, gdy odblokujesz nowe stroje i gesty dla swojej postaci!

 

Zabójcze pięści

 

Gdy nieumarli cię otoczą, przebij się dzięki rozszerzonemu systemowi walki wręcz! Przepchaj się przez tłumy, miażdż butem głowy i rozczłonkowuj żywe trupy dzięki przerażającym ruchom nokautującym!

Epicki arsenał

 

Wykorzystaj moc ognia, błyskawicy i boskiej esencji, aby ulepszyć swoje bronie w warsztatach i samodzielnie stworzyć piekielne poskramiacze! Karabin szturmowy, który strzela błyskawicą? Pistolet z płonącym bagnetem? Wszystko jest możliwe w ostatnim bastionie ludzkości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *