Dziś premiera gry Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2

Newsy
piątek, 04 września 2020 409 Wyświetleń 0 Komentarzy
Dziś premiera gry Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2

Miło nam poinformować, że od dziś w sprzedaży dostępny jest remaster legendarnych gier – Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2. Gra w wersji pudełkowej ukazała się na PlayStation®4 oraz Xbox One.

Tytuł dostępny jest w angielskiej wersji językowej.

GOTOWI ZOSTAĆ NAJLEPSZYM SKATEREM WSZECHCZASÓW? – DZIŚ PREMIERA TONY HAWK’S PRO SKATER 1 I 2

Tony Hawk świętuje premierę, jeżdżąc po Warehouse – prawdziwej miejscówce
stworzonej na kształt poziomu z gry

Po miesiącach rosnącego napięcia, nie musimy już dłużej czekać — gra Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2, która pozwala graczom na szalone deskorolkowe akrobacje w zaciszu własnego salonu, pojawia się w sprzedaży. Już teraz fani mogą zostać najlepszymi skaterami z Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz rodzinie urządzeń Xbox One od Microsoftu, w tym Xbox One X.

„Jestem wdzięczny za troskę, którą Activision i Vicarious Visions włożyły w remaster oraz jakość, o którą zadbały, aby ożywić serię Tony Hawk’s Pro Skater w najlepszy możliwy sposób” — powiedział Tony Hawk. „Przez lata pytano mnie o możliwość powrotu serii i jestem dumny, mogąc powiedzieć, że w końcu mamy grę, która spełnia oczekiwania najwierniejszych fanów, jednocześnie inspirując nowe pokolenie do sięgnięcia po kontroler, a być może nawet po prawdziwą deskorolkę.”

Aby uczcić premierę, Activision odtworzyło kultowy poziom Warehouse w rzeczywistości tak, by pozwolić pojeździć po nim Tony’emu.

Wierny remaster legendarnych już dwóch pierwszych gier z serii powraca w jednym wspaniałym pakiecie, łączącym wszystkie oryginalne poziomy, klasycznych skaterów i tricki, włączając w to reverty, lip tricki i wall planty, z nowymi możliwościami zabawy, współczesnymi skaterami, nową muzyką i nie tylko, a wszystko to w pięknym 4K na wspierających technologię platformach. I tak, tryby Create-A-Park oraz Create-A-Skater również wracają! Nowością w Create-A-Park jest solidny edytor, umożliwiający nowe sposoby modyfikacji. Gracze będą mogli udostępniać znajomym swoje parki oraz stylizacje skaterów z opcjami modyfikacji online. Nowa zawartość w remasterze zawiera jeszcze więcej celów niż wcześniej, dodając wyzwania podkręcające rozgrywkę i nie tylko.

„Naszym priorytetem w przypadku remastera było uhonorowanie dziedzictwa, oryginalnego sterowania i jakości klasycznych gier” – powiedziała Jen Oneal, szef studia Vicarious Visions. „Obserwując i słuchając fanów na całym świecie, dzielących się podekscytowaniem i radością z ogrywania dema Warehouse, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że osiągnęliśmy dokładnie to, co zamierzaliśmy. W Vicarious Visions jesteśmy wielkimi miłośnikami serii i nie możemy doczekać się na wspólne granie z fanami. Mamy nadzieję, że ogrywanie remastera będzie dla nich tak samo przyjemne, jak dla nas było jego tworzenie.”

Informacje o Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 można znaleźć na stronie www.tonyhawkthegame.com. Śledź też informacje na Twitterze, Facebooku, Instragramie, publikowane na koncie @TonyHawkTheGame, oraz subskrybując kanał YouTube na stronie YouTube.com/tonyhawkthegame.

Do gry online oraz innych funkcji wymagane jest połączenie internetowe (subskrypcje oraz abonamenty sprzedawane oddzielnie).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *